Adana Notebook Tamir Servisi
Adana Toshiba Laptop servisi

Adana Toshiba Laptop Servisi

Adana Toshiba Teknik servisimize getirmiş olduğunuz Toshiba Laptop'larınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.

''Toshiba servisi Adana''

Adana Bilgisayar servisi

Firmamız Özel teknik servis olup Garantiye giren işlemleri yapamamaktadır. Garantisi bitmiş olan veya kullanıcı hatasından dolayı garantiye girmeyen işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bilgisayar kullanıcılarının bir numaralı sorunu Yetkili servislere verilen bilgisayarların ortalama bir ayda ellerine geçmesi, yüksek ücretlerle işlem yapmaları ve karşısında muhatap olamamasıdır.

Bu nedenlerden dolayı gerek ev Ofis ve kurumların tercih sebebi olmaktayız servisimizde bir bilgisayarın Tamirinin ve bakının yapılarak teslim edilmesi aynı gün içerisinde olmaktadır.

Adana bilgisayar servisiniz tercih sebeplerinin başında hızlı olmamız yedek parçaları stoğumuzun olması ve en önemlisi yazılım ve donanım işlerinin çok kısa sürelerde yapılmasıdır.

Adana Bilgisayar servisi olarak bayilik ağımızı kurma gayretinde olmakla beraber yakın bir zamanda Adana’nı ve Türkiye nin nerdeyse tüm illerini kapsayan bayilik ağımızıda devreye girmiş olacaktır.

Servisimizde Toshiba Laptop Bilgisayar ve PC ile ilgili yaptığımız işlerden bazıları.

Toshiba Laptop Lcd ve Led ekran tamiri, değişimi, onarımı.
Toshiba Laptop ram değişimi, ram eklenmesi, ram upgrade.
Toshiba Laptop harddisk değişimi, notebook Hdd değişimi.
Toshiba Laptop anakart tamiri, değişimi, onarımı.
Toshiba Laptop bios yazılımı update edilmesi onarılması.
Toshiba Laptop elektronik parçaların onarımı.
Toshiba Laptop Led ekran tamiri, değişimi, onarımı.
Toshiba Laptop optik okuyucu, sürücü Cdrom, Dvd rom, combo, Dvd-Writter, değişim
Toshiba Laptop Lcd kablo, Lcd Cable, Lcd ekran kablosu tamiri, değişimi.
Toshiba Laptop adaptör tamiri, onarımı.
Toshiba Laptop ekran kartı tamiri, vga tamiri, değişimi, onarımı.
Toshiba Laptop işlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi.
Toshiba Laptop Usb, Seri, Paralel, lpt port, Network, Ses, Pcmcia vs port tamiri.
Toshiba Laptop Klavye tamiri, değişimi, eksik olan tuşların tamamlanması.
Toshiba Laptop şifre kırılması, Bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi.
Toshiba Laptop Parça değişimi Harddisk, Ram, Optik okuyucu (Cdrom, Dvd rom, Dvd
Toshiba Laptop Floresan değişimi.
Toshiba Laptop speaker tamiri, onarımı, değişimi.
Toshiba Laptop harddisk yedekleme, Hdd, bilgi, veri yedekleme.
Toshiba Laptop işletim sistemi kurulumu ve recovery.
Toshiba Laptop virüs temizlemesi, virüs taraması, trojan taraması.
Toshiba Laptop sürücülerinin yüklenmesi, güncellenmesi.
Toshiba Laptop driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi.

Notebook tamiri Adana, Adana Laptop tamiri ,Laptop Hp bilgisayar servisi Adana, Bilgisayar servisi Adana, Adana Sony bilgisayar servisi, Adana bilgisayar teknik servisi, Lg bilgisayar servisi Adana, Ümit köy bilgisayar servisi Adana

Toshiba Şarj adaptörü, şarj cihazı

Toshiba Laptop ve Laptop için Orjinal Şarj adaptörleri

Toshiba bilgisayarlarınıza Adaptör alırken orjinal olmasına dikkat edizin çok sayıda marka adı altında satılan ürünler var hatta etiketlerini değiştirip orjinal diye satanlar var adaptörleri güveneli olan firmalardan alınız. Orjinal şarj adaptörü sorunsuz çalışan bir bilgisayar demek Orjinal şarj adaptörü performansılı ve verimli çalışan batarya demektir. Orjinal daptör demek anakartın yanmaması demektir.Orjinal adaptör demek performanslı ve güçlü çalışan Laptop demektir. Toshiba Laptop ve Laptopların kullandığı orjinal adaptörler Bilgisayar tamiri Adana servisimizde bulunmaktadır.

Toshiba Pil Batarya

Toshiba Laptop ve Laptopların Orjinal bataryaları bulunmaktadır.

Toshiba firması Notebook ve Laptoplarda kullanılan bataryaların teknolojilerini her geçen gün iyileştirmektedir bataryalardaki yenilikler batarya ömrünün daha fazla nasıl uzatabiliriz üzerine çalışmalar yıllardır sürdürülmektedir. Bu süreçte 12 saate kadar çalışan batarya yapmayı başarmışlardır. Tabii ki bu bataryalar daha önce satılmış olan veya şu anda satışda olan modelleri için kullanılan bataryalar dağîlidir.

Toshiba Notebook ve Laptopların Pilleri, Bataryaları Adana Bilgisayar servisimizde bulabilirsiniz.

Toshiba Led ve Lcd Ekranları

Toshiba Laptop ve Notebookların Orjinal Led ekranı, Lcd Ekranları servisimizde siz çayınızı içene kadar teknik arkadaşlarımız tarafından takılmaktadır.

Adana Laptop tamiri Servisimizde Toshiba’nın kullanmış olduğu tüm modellerin ekranları bulunmaktadır.

Toshiba Klavye

Toshiba Laptop ve Notebookların Orjinal Türkçe ve İngilizce Klavyeleri

Toshiba Bilgisayarlarınız için Klavye değişimlerinde taktırdığınız klavyenin orjinal olmasına dikkat ediniz orjinal olmayan klavyelerde zamanla üzerindeki yazılar çıkmakta ve kullanılmaz bir hale gelmektedir.

Bundan dolayı orjinal Klavyelerden şaşmayınız. Adana Bilgisayar servisi Olan firmamızdan teknik arkadaşlarımız ve çalışanlarımızla sizleri servisimize bekliyoruz.

Toshiba Hdd. Harddisk

Toshiba Notebook ve laptopların Orjinal harddiskleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Harddisklerimizin arızalanması veya bozulmasına sebeplerinin başında sert bir darbe veya düşme, Yanlış yüklenmiş programlar, bulaşmış olan virüsler sıralaya biliriz.

Toshiba Dvd Rw Cd Rw Cdrom

Toshiba notebook ve Laptoplar için Servisimizde hazırda bulunan Dvd Rw 15 dk takılmaktadır.

Toshiba Anakart tamiri

Toshiba Notebook ve Laptopların Anakartlarının elektronik tamirleri servisimizde son model cihazlarla ve donanımlalar tamiri ve kontrolü yapılmaktadır. Bilgisayarınız performansını etkilemeyecek ilerde tekrar sorun çıkarmayacak türden olan anakart arızalarının tamirini yaptırmak yeni anakart alımından daha ekonomik olduğundan dolayı kullanıcıların büyük bir bölümü tamir yoluna gitmektedirler. Laptop servisi Adana Firmamızda Toshiba Laptopların ve laptopların Anakartlarıda bulunmaktadır.

Toshiba Ekran kartı

Toshiba Notebook ve laptopların Ekran kartları bulunmaktadır. Adana Toshiba servisimizde ekran kartları çok kısa sürelerde takılmaktadır. İsterseniz Ekran kartı tamiride yapılmaktadır.

Toshiba Anakart

Toshiba Notebook ve Laptopların Anakartları bulunmaktadır. Adana Toshiba servisimizi arayarak veya gelerek Anakart hakkında bilgileri alabilirsiniz isterseniz bilgisayarınız Arıza kontrolünü teknisyen arkadaşlarımıza yaptırıp dahada emin olabilirsiniz.

Toshiba servisi Adana Firmamızda Arıza tespiti ücretsizdir.

Toshiba Laptop Şarj Cihazı, Adaptör
Toshiba Laptop Batarya, Pil
Toshiba Laptop Ekran kartı ve tamiri
Toshiba Laptop Klavye
Toshiba Laptop Ram, Bellek
Toshiba Laptop Chip değişimi
Toshiba Laptop Anakart
LCD ekran değişimi ve tamiri
LED ekran değişimi ve tamiri
Toshiba Laptop Cd Rw Cd rom
Toshiba Laptop Hdd, Harddisk
Toshiba Laptop Menteşe ve kasa
Toshiba Laptop Dc Soket değişimi
Toshiba Laptop Anakart ve tamiri
Adana Bilgisayar Servisi    Adana Toshiba Teknik Servisi    Adana Toshiba Laptop Servisi    Adana Toshiba Laptop Servisi    Adana Toshiba Tamir Servisi    > Adana Toshiba servisi, Seyhan Toshiba servisi, Ceyhan Toshiba servisi, Adana Toshiba servisi,Adana Toshiba servisi, Adana, Adana, Hatay, Adana, Ceyhan, Adana Toshiba servisi < Toshiba Servisi    Ekran değişimi    Anakart Mainboard    Bataryası    Adaptör   Ram   Harddisk   Alt kasa     İnvertör    Toshiba Minibook   Toshiba Dizüstü   Lcd Panel    Yedek Parça    Led Panel     Cd-Dvd-Rw   Cpu    Fan   Tuş Takımı     Lcd Cable       Lcd Cover   Floresan    Lcd inverter    Power Jack    kasa    Video Board   Ekran kartı


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım