Adana Notebook Tamir Servisi

Adana Sony Laptop Servisi

Adana Vaio Teknik servisimize getirmiş olduğunuz Sony Laptop'larınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.

Servisimizde Sony Laptop Bilgisayar ve PC ile ilgili yaptığımız işlerden bazıları.

Sony Vaio Laptop Lcd ve Led ekran tamiri, değişimi, onarımı.
Sony Vaio Laptop Ram değişimi, ram eklenmesi, ram upgrade.
Sony Vaio Laptop Harddisk değişimi, notebook Hdd değişimi.
Sony Vaio Laptop Anakart tamiri, değişimi, onarımı.
Sony Vaio Laptop Bios yazılımı update edilmesi onarılması.
Sony Vaio Laptop Elektronik parçaların onarımı.
Sony Vaio Laptop Led ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı.
Sony Vaio Laptop Optik okuyucu, sürücü Cdrom, Dvd rom, combo, Dvd-Writter, değişim
Sony Vaio Laptop Lcd kablo, Led Cable, Lcd ekran kablosu tamiri, değişimi.
Sony Vaio Laptop Adaptör tamiri, onarımı.
Sony Vaio Laptop Ekran kartı tamiri, vga tamiri, değişimi, onarımı.
Sony Vaio Laptop İşlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi.
Sony Vaio Laptop Usb, Seri, Paralel, lpt port, Network, Ses, Pcmcia vs port tamiri.
Sony Vaio Laptop Klavye tamiri, değişimi, eksik olan tuşların tamamlanması.
Sony Vaio Laptop Şifre kırılması, Bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi.
Sony Vaio Laptop Parça değişimi Harddisk, Ram, Optik okuyucu (Cdrom, Dvd rom, Dvd
Sony Vaio Laptop Floresan değişimi.
Sony Vaio Laptop Speaker tamiri, onarımı, değişimi.
Sony Vaio Laptop Harddisk yedekleme, Hdd, bilgi, veri yedekleme.
Sony Vaio Laptop İşletim sistemi kurulumu ve recovery.
Sony Vaio Laptop Virüs temizlemesi, virüs taraması, trojan taraması.
Sony Vaio Notebook Sürücülerinin yüklenmesi, güncellenmesi.
Sony Vaio Laptop Driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi.

Sony Laptop servisi Adana

Sony vaio Lcd ve Led Ekranlar

Sony vaio Lcd ve Led Ekranlar

    Sony vaio Notebook ve Laptop Bilgisayarların Led ve Lcd ekranlar teknolojinin ve kullanıcının beklentileri doğrultusunda Sony vaio firması tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir Slim Led ekranların notebookta kullan ilk firma olmasından dolayı üretimini yapmış olduğu birçok modelde uygulamıştır bu Slim ekranları kullandığı bilgisayarlar diğer modeller göre çok daha ince yapıya ve hafifliğe kavuşmuşturlar. Sony vaio Laptoplarda 7.0 - 8,9 - 10.0 - 10.1 - 10.6 - 11.6 - 12.1 - 13.3 - 13.4 - 14.0 - 14.1 - 15.0 - 15.4 - 15.6 - 16.0 - 16.4 - 17.0 - 17.1 - 17.3 - 18.4 İnç Ekranlar kullanılmaktadır. Bu ekranlar Adana Sony vaio servisi olan firmamızda bulunmaktadır. Bu ekranlar kendi içlerinde dört, beş çeşit olmaktadır bunları ayıran bazı özellikler çözünürlü, Ekran boyutu, Mat veya Parlak olması, filtreli veya düz olması gibi devam eden özellikleri sahiptir.

      Kırılan bozulan Sony vaio Notebook ve Laptopların ekranlarının tam modelini Bilgisayar üzerinden kırık ekran sökülerek anlaşılmaktadır. Bundan dolayı ekran fiyatını kırk ekran söküldükten sonra verebiliyoruz.

Sony vaio Anakart

Sony vaio Anakart

Sony vaio Notebook ve Laptopların Anakartların büyük bir bölümü bulunmaktadır olmayanlar tedarik edilmektedir. Ayrıca Adana Sony servisimizde Sony vaio Anakartların tamiride yapılmaktadır.

Sony vaio Şarj adaptörü, Şarj cihazı

Sony vaio Şarj adaptörü, Şarj cihazı

Sony vaio Notebook ve Laptop bilgisayarlarınızın orjinal şarj adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Vaio Adaptörler bilgisayarınızın en önemli Parçalarından biridir Adaptörlerin eskimiş olması temas etmeme gibi durumlarda adaptörünüzü hiç düşünmeden değiştiriniz bu durum Notebooklarınızda çok daha pahalı arızalar açacaktır düzenli voltaj vermeyen adaptör ilk önce anakartı çok yoracak ve sonunda anakart arızalanacaktır, bir diğeride adaptörü taktığınız yer olan soket kısmıdır burayı ark yaparak eritecek veya yakacaktır. Bunu ilk belirtisi adaptörün ısınması, soketi taktığınız yerin ısınması ve bilgisayarınız durduk yere kapanmasıdır. Bu sorunlar bilgisayarınızı çok ciddi arızalanacağını ipuçlarıdır. Adana Vaio servisimizden Orjinal Vaio Şarj adaptörünü alabilirsiniz.

Sony vaio Pil Batarya

Sony vaio Pil Batarya

Sony vaio Notebook ve Laptopların Batarya, Pilleri Adana Sony vaio teknik servisimizde bulabilirsiniz Bataryalar hem işimizi kolaylaştıran hemde bilgisayarlarımızın elektrik kesilmelerinde çok önemli bir sübap görevi gören en önemli parçalardan biridir.

Yeni almış olduğunuz bataryayı en az 12 saat full şarjda tutunuz. Her kullanıcı tarafından yanlış bilinen bir uygulamada lazım olmadığında bataryayı bilgisayardan çıkarın lazım olduğunda takın bu davranış tamamen yanlıştır çalışamayan batarya bir kaç ayda kurur yani bundan sonra şarjda etseniz şarj tutmaz yani şarj olmaz. Yapmamız gereken bilgisayardan hiç çıkarmamaktır. Ayda bir veya iki sefer bataryayı tam olarak bitirin ve yeniden şarj edin bu şekilde bataryanızdan hem tam performans almış olursunuz hemde kullanım sürecinde
kullanmış olursunuz. İşleyen demir paslanmaz tamda anlamını burada bulmuş oluyor. En önemlisi eski arızalı batarya, Pilinizi lütfen çöpe atmayınız. Geri dönüşüm yerlerine veya servisimize bırakabilirsiniz sizin yerinize biz geri dönüşüme yolluyoruz.

Sony vaio 7 Xp Vista recovery Yükleme

Sony vaio 7 Xp Vista recovery Yükleme

Sony vaio Notebook ve Laptoplarda Windows kurulumu, Virüs Program kurulumu ve Diğer programların kurulumu, recovery geri yükleme ve yapılandırması Adana Sony Notebook servisimizde yapılmaktadır. Formatlanan bilgisayarlarınıza bir yıllık virüs programı hediye edilmektedir.

Sony vaio Hdd, Harddisk

Sony vaio Hdd, Harddisk

Sony vaio Notebook ve Laptopların Harddiskleri servisimizde sürekli bulunmaktadır. Harddiskler 15 dk. Takılmaktadır.

Harddisklerin bozulmalarının bir numaralı sebebi darbe alması, düşmesi gibi etkenlerdir, bilgisayarımıza bulaşmış olan bir virüs yüzünden bozulmuş olabilir. Adana Adanade olan Sony vaio servisimizde istediğiniz kapasitede harddiskler mevcuttur

Sony Vaio Laptop Şarj Cihazı, Adaptör
LCD ekran değişimi ve tamiri
LED ekran değişimi ve tamiri
Sony Vaio Laptop Batarya, Pil
SonyVaio Laptop Ekran kartı ve tamiri
Sony Laptop Cd Rw Cd rom
Sony Laptop Hdd, Harddisk
Sony Laptop Menteşe ve kasa
Sony Laptop Dc Soket değişimi
Sony Laptop Anakart ve tamiri
SonyVaio Laptop Klavye
Sony Vaio Laptop Ram, Bellek
Sony Vaio Laptop Chip değişimi
Sony Vaio Laptop Anakart
Adana Bilgisayar Servisi    Adana Sony Vaio Teknik Servisi    Adana Sony Vaio Laptop Servisi    Adana Sony Laptop Servisi    Adana Sony Vaio Tamir Servisi    > Sony servisi Adana, Sony servisi Seyhan, Sony servisi Ceyhan, Sony servisi Adana, Sony servisiAdana, Adana, Adana, Gaziantep, Adana, Pozantı, Sony Siemens servisi < Sony Vaio Servisi    Ekran değişimi    Anakart Mainboard    Bataryası    Adaptör   Ram   Harddisk   Alt kasa     İnvertör    Sony Vaio Minibook   Sony Vaio Dizüstü   Lcd Panel    Yedek Parça    Led Panel     Cd-Dvd-Rw   Cpu    Fan   Tuş Takımı     Lcd Cable       Lcd Cover   Floresan    Lcd inverter    Power Jack    kasa    Video Board   Ekran kartı

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Toshiba Laptop servisi Adana
Adana Hp Compaq servisi
Adana Toshiba Laptop servisi
Sony Vaio LCD ve LED Ekranları ( Screens )
11.1" WXGA (1366x768) HD Parlak LED Sony Vaio VGN-TX
15.4" WXGA (1280X800) HD Parlak CCFL For Sony Vaio VGN-N
16.4" WXGA (1600X900) HD Parlak CCFL Sony Vaio FW series
14, 14.1, 15, 15.1, 15.4, 15.6, 16, 16.1, 17 inç Ekranları
Adana Sony Servisi; Sony vaio Blu Ray - Sony Vaio notebook için özel ekranlar - Sony vaio Core 2 Duo - Sony Vaio Lcd monitör - Sony vaio Hdd fiyat satışı- Sony Vaio Ram, Sony Vaio Nvidia ekran kartı - Sony Vaıo notebook için anakart , Sony vaio Vgnsr29vn şarj cihzı, Vaio vgncs11s W ekranı, Vaio Vgnz21xn B bataryası, Vaio Vgncs11z R, formatlama Vaio Pcg - Vaio Vgn 1.8 Harddisk, Hard disk Sony Vaio, vaio ekran kararması, Vaio ekranı kırıldı, Vaio Keyboard, Motherboard, Sony vaio çok fasla ısınıyor ve kapanıyor - Yeni Sony Vaio Vgn için Şarj adaptörü, Vaio Vgn Fw340dw Led ekran, Vaio Vgn Nw235f Hd Ekran Satışı, Vaio Vgn Tx5xtn Türkçe klavyesi, vgn Ar290g ekran Chip değişimi - Esupport, Pcg Chip tamiri, Notebook ekran tamiri, Blu Ray, Sony Vaio adaptörü, Memory stick