Adana Notebook Tamir Servisi

''Adana Laptop servisi''

Teknik servisimize getirmiş olduğunuz bilgisayarlarınız teknik elamanlarımzla yapacağınız karşılıklı görüşmede bilgisayarınızın sorunları belirlenir ve sizi yapım aşaması hakkında bilgisi verilir. Ücretli bir işlemse ücreti hakkında bilgisini verir.

Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılarak verilir. Tamiri, yapımı uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarının tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir.

Ücretsiz Arıza tespiti

Laptop tamiri Adana

Laptop tamiri büyük yatırım, donanım ve uzmanlık isteyen bir iştir. Teknisyen olmayan kişiler tarafından kurcalanması geri dönüşü olmayan arızların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bilgisayar sektöründe sadece Pc tamirinde anlayan kişiler daha büyük sorunlara sebep olmaktadır. Pc zaten tamirlik bir konu olmadığından parçaların değişimini yapan bunun içinse sadece Adana tornavidanın olduğu bilgisayarcılar Laptop tamirinden hiç anlamamaktadırlar. Laptop tamirinde kendini kanıtlamış firmalardan yardım alan bilgisayarcılar müşteriden aldıkları arızalı notebookları servisimize getirerek tamirini yaptırıp kendileri yapmış gibi müşteriye teslim etmektedirler. Adana’da ve Türkiye’de birçok bayisi olan servisimiz bayilerine özel fiyatlarla Laptop tamirlerini yapaktadırlar.

Adana Laptop tamiri konusunda her türlü belge ve ruhsata sahip bir firmadır. Laptop tamiri firmamızın hizmetleri arasında Laptop anakart tamiri, Laptop ses kartı tamiri, Laptop klavye sorunu, Laptop Lcd ekran tamiri, Laptop Led ekran değişimi, Laptop adaptör tamiri ve satışı, Laptop xp, vista sorunları, Laptop ekran kartı tamiri, Laptop yazılımsal ve donanımsal arızalar, ayrıca yedek parça satışı, konusunda da her türlü hizmeti vermekteyiz. Laptop tamiri Adana firmamıza gelen cihazların arızaları ve sorunları teknik elemanlarımız tarafından tespiti yapılarak size arıza ve ücret konusunda bilgi verilir. Daha sonra sizin onayınız alınarak tamir ve bakım işlemi gerçekleştirilir. Laptoplarınız tamiri ve bakımları yapılarak size ilk günkü performansında teslim edilir. Laptop tamiri Adana firmamız çok kullanıcılı şirketler için de bayi statüsünde işlemler yapmaktadır. Bu durumda fiyat avantajlarından yararlanmaktadırlar.

Adana Laptop tamiri ve servisi

Çok hızlı büyüyen çokça satılan Laptop ve Laptop’lar pazarında ihtiyaç duyulan Teknik servis ve tamir hizmetleri ve yedek Parçaları da bir bu kadar önem kazanmıştır. Laptop tamir ve servis hizmetlerini, tamir alanında eğitimli ve konusunda egitimli olan teknik kadromuz, Profesyonel servis ve tamir, Profesyonel hizmet, Profesyonel Ekipmanlarımızla ve çok geniş bir yedek parça stoğumuz ile en doğru ürünlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Marka gözetmeksizin tüm Laptop ve laptopların Anakart, Ekran kartlarını, Usb ve ekipmanlarının onarımlarını tamirini gerçekleştirip, yetkili servislerin uyguladıkları fiyatlarının çok daha altında fiyatlandırılmaktadır.

Yine Laptopların ihtiyacı olan yedek parça desteğini sağlayarak, düşük maliyetlerle müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktayız. Servisimizde, marka ve model gözetmeksizin, garanti dışı kalmış garantisi bitmiş tüm Laptop ve laptopların tamiri, onarımlarını, bakımı yapıp Led ve Lcd ekran değişimi, Ram değişimi, Dvd Cd Rw Anakart tamiri ve değişimi, Harddisk değişimi, Bilgi ve veri kurtarma, Wireless kart tamiri değişimi Klavye değişimi ve yedek parça desteğini sağlayarak, uygun fiyat politikasıyla müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Arıza tespiti yapılan cihazın sahibi aranarak arızanın ne olduğu, oluşma sebebi, onarım süresi ve maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Onay vermesi durumunda gerekenler yapılarak ilk günkü performansında teslim ediyoruz. Laptop tamiri bilgi, birikim, ciddi yatırım ve büyük donanım gerektiren bir iştir. Adanada Gerekli donanım ve bilgiye sahip olmayan merdiven altı servislerden uzak durmanız tavsiyemizdir. Arızalı Laptop ve Laptopu tamir için bıraktığınız bu tip firmalar, cihaza yapılan bilinçsizce müdahaleler, tamiri mümkün olamayan kalıcı arızalara sebep vermektedir ve kullanıcıya bilgisayarınız yapılamıyor maliyeti çok yüksek siz en iyisi buna vereceğiniz tamir parasının üstüne biraz daha ilave edin yenisini alın diyebiliyorlar.

Adana’nın en büyük servisi olarak müşterilerimize hızlı ve sorunsuz çözümler sunmayı hedef edinip, profesyonel ekibimiz ile sorun üreten değil sorun çözen firma anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.

 


 


Notebook Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Orjinal Şarj adaptörü satışı

Notebook Laptop Lcd Ekran, Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı sarışı

Notebook Laptop Batarya, Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı

Notebook Laptop klavye, Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı

Notebook Laptop Harrdiki, Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, Harddisk satışı

Notebook Laptop Ram, Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Notebook Laptop Anakart, notebook anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı

Soru ve sorunlarınız için
0322 363 64 00

Adana Notebook servis


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım