Adana Notebook Tamir Servisi                                                                               

Laptop Notebook Klavye değişimi ve tamiri

Notebook laptop Chip değişim

Adana Adana'de Notebook Laptop ve Masaüstü bilgisayar tamiri ve bakımı yapan firmamızdan Notebook larınızı ihtiyacı olan tüm yazılımsal ve yedek parçalarını temin edebilirsiniz servisimizde Türkçe veya İngilizce Klavyeleri montajını yaptıra bilirsiniz.

Klavye alımlarında dikkat ediniz orjinal olmasına aksi takdirde yan sanayi yani fason dediğimiz klavyelerin üzerindeki yazılar hemen çıkmaktadır bu can sıkıcı hem paranız hemde zamanınızın boşa gitmemsi için orjinal klavye alınız Adana Bilgisayar servisi olan firmamızdan tüm Laptopların orjinal klavyeleri mevcuttur.

Adana Bilgisayar servisi

Firmamız Özel teknik servis olup Garantiye giren işlemleri yapamamaktadır. Garantisi bitmiş olan veya kullanıcı hatasından dolayı garantiye girmeyen işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bilgisayar kullanıcılarının bir numaralı sorunu Yetkili servislere verilen bilgisayarların ortalama bir ayda ellerine geçmesi, yüksek ücretlerle işlem yapmaları ve karşısında muhatap olamamasıdır.

Bu nedenlerden dolayı gerek ev Ofis ve kurumların tercih sebebi olmaktayız servisimizde bir bilgisayarın Tamirinin ve bakının yapılarak teslim edilmesi aynı gün içerisinde olmaktadır.

Adana bilgisayar servisiniz tercih sebeplerinin başında hızlı olmamız yedek parçaları stoğumuzun olması ve en önemlisi yazılım ve donanım işlerinin çok kısa sürelerde yapılmasıdır.

Adana Bilgisayar servisi olarak bayilik ağımızı kurma gayretinde olmakla beraber yakın bir zamanda Adana’nı ve Türkiye nin nerdeyse tüm illerini kapsayan bayilik ağımızıda devreye girmiş olacaktır.

Ceyhan Bilgisayar servisi

Yetkili olmayan servisimizde garantisi bozulmuş veya garanti dışı kalmış tüm markaların tamirini bakımını ve yedek parçalarını Ceyhan Bilgisayar servisi'mizden temin edebilirsiniz. Bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlar için teknik arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Seyhan Bilgisayar servisi

Kullandığınız tüm bilgisayarların Pc Notebook ve Laptoplar başta olmak üzere teknik servis hizmetleri ve Yedek parça satışını yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm Yazılım hatalarına en etkili ve kısa sürelerde çözümler üretilir. Bilgisayarların tüm yedek parçalarının önemli bölümü Seyhan Bilgisayar servisi'mizde bulunmakta olup hazırda olan parçalarla da servis işlemlerini hızlandırmaktayız.

Adana bilgisayar servisi

Arızalanmış olan bilgisayarlarınız Adana bilgisayar servisi'mize getirdiğinizde teknik arkadaşlarımızla karşılıklı olarak sorunların ve yapılması gerekenler hakkında detaylı görüşme sağlaya bilirsiniz. Adana bilgisayar servisimizde sadece tamir bakım değil tüm markaların Orjinal Yedek parçalarını da temin edebilirsiniz.

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Acer Türkçe Klavye Cbox Türkçe Klavye
Compaq Türkçe Klavye Lenovo Türkçe Klavye
Toshiba Türkçe Klavye Datron Türkçe Klavye
Asus Türkçe Klavye Dell Türkçe Klavye
Sony Vaio Türkçe Klavye Msi Türkçe Klavye
Beng Türkçe Klavye Hp Türkçe Klavye
Casper Türkçe Klavye Fujitsu Türkçe Klavye
Lg Türkçe Klavye Packard Türkçe Klavye
IBM Türkçe Klavye Beko Türkçe Klavye
Exper Türkçe Klavye Arçelik Türkçe Klavye
Escort Türkçe Klavye Vestel Türkçe Klavye
Nec Türkçe Klavye Crea Türkçe Klavye
Regal Türkçe Klavye Aidata Türkçe Klavye