Adana Notebook Tamir Servisi

Chipset Chip değişimi

Notebook ve Laptoplarda sık rastlanan BGA VGA, chipset arızalarında tamir ve chipset değişimi işlemi uygulanmaktadır. Firmamız kullanıcının tercihine göre iki işlemide gerçekleştirmektedir. Yonga seti (chipset) Anakartın yönetim mekanizmasını oluşturan entegredir. Laptopunuzun üzerindeki hemen hemen bütün parçaların komutu ve performansını chipset belirler. Gelişen teknoloji ile beraber chipsetlerin boylarıda birhayli ufaldı. Bu durum bazı dezavantajlarıda beraberinde getirmiş oldu. Artık laptop arızalarının büyük bölümünü kapsayan chipset yanmaları,chipset kısa devrleri meydana gelmeye başladı. Ülkemizde henüz çok yeni olan “Rework” ile değişim ve tamir işlemini firmamız garantili olarak yapmaktadır. Her türlü saru ve bilgi için lütfen bizi arayıznız.

Notebook laptop Chip değişim

Çok hızlı büyüyen çokça satılan Notebook ve Laptop’lar pazarında ihtiyaç duyulan Teknik servis ve tamir hizmetleri ve yedek Parçaları da bir bu kadar önem kazanmıştır. Laptop tamir ve servis hizmetlerini, tamir alanında eğitimli ve konusunda 1 numara olan teknik kadromuz, Profesyonel servis ve tamir Profesyonel hizmet Profesyonel Ekipmanlarımızla, çok geniş bir yedek parça stoğumuz ile en doğru ürünlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Marka gözetmeksizin tüm notebook ve laptopların Anakart, Ekran kartlarını, Usb ve ekipmanlarının onarımlarını tamirini gerçekleştirip, yetkili servislerin uyguladıkları fiyatlarının çok daha altında fiyatlandırılmaktadır. Yine Laptopların ihtiyacı olan yedek parça desteğini sağlayarak, düşük maliyetlerle müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktayız. Servisimizde, marka ve model gözetmeksizin, garanti dışı kalmış garantisi bitmiş tüm v ve laptopların tamiri, onarımlarını, bakımı yapıp Led ve Lcd ekran değişimi ve Ekran Chip tamiri, Ram değişimi, Adana Laptop tamiri ve servisi Anakart tamiri ve değişimi, Harddisk değişimi, Bilgi ve veri kurtarma, Wireless kart tamiri değişimi Klavye değişimi ve yedek parça desteğini sağlayarak, uygun fiyat politikasıyla müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Arıza tespiti yapılan cihazın sahibi aranarak arızanın ne olduğu, oluşma sebebi, onarım süresi ve maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Onay vermesi durumunda gerekenler yapılarak ilk günkü performansında teslim ediyoruz. Laptop tamiri bilgi, birikim, ciddi yatırım ve büyük donanım gerektiren bir iştir. Adana Gerekli donanım ve bilgiye sahip olmayan merdiven altı servislerden uzak durmanız tavsiyemizdir. Arızalı Laptop ve Laptopu tamir için bıraktığınız bu tip firmalar, cihaza yapılan bilinçsizce müdahaleler, tamiri mümkün olamayan kalıcı arızalara sebep vermektedir ve kullanıcıya bilgisayarınız yapılamıyor maliyeti çok yüksek siz en iyisi buna vereceğiniz tamir parasının üstüne biraz daha ilave edin yenisini alın diyebiliyorlar. Adana’nın en büyük servisi olarak müşterilerimize hızlı ve sorunsuz çözümler sunmayı hedef edinip, profesyonel ekibimiz ile sorun üreten değil sorun çözen firma anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Notebook Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Orjinal Şarj adaptörü satışı

Notebook Laptop Lcd Ekran, Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı sarışı

Notebook Laptop Batarya, Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı

Notebook Laptop klavye, Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı

Notebook Laptop Harddisk, Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, Harddisk satışı

Notebook Laptop Ram, Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Notebook Laptop Anakart, notebook anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı

Adana Bilgisayar Tamir
Adana, 100. Yıl, İmamoğlu,Adana,Kozan,Tufanbeyli, Aladağ,Pozantı, Seyhan,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana, Adana Üniversitesi, Reşat Bey Mahallesi, Adana,Adana, Adana Servisi, Adana,Adana,Adana, Adana Ceyhan,Adana, G.Osmanpaşa, Adana,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana,Adana, Adana, Adana, Adana,Adana,Adana,Adana,Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana, Adana, Adana, Y.Ayrancı Yıldız, Yukarı Ayrancı, Yüzüncüyıl