Adana Notebook Tamir Servisi

Adana Laptop Teknik Servis

Laptop teknik servisi 'mize getirmiş olduğunuz Laptop'larınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.
Notebook Teknik Servisi

LAPTOP EKRANI İLE İLGİLİ TEMEL BİLGİLER

Laptop Lcd panel tamiri

Laptop ve Notebook Lcd Panel tamiri ve değişimi konusunda Adananın en büyük servisine bekliyoruz. LCD ve LED Panellerimiz Orijinal ürünler olup bilgisayarınızdan çıkan ekranın aynısı takılmaktadır. Ekran değişimi ve tamiri servisimizde ortalama 20 dk. Takılmaktadır.

Adana Bilgisayar servisimiz Adananın en eski bilgisayar teknik servislerinden bir kaçı arasındadır konularında uzman olan teknik arkadaşlarımızla ekrana değişimleri profosyönelce yapılmaktadır. Adanada Bilgisayar tamiri ile uğraşan normal bilgisayar tamircilerinin yapamayacağı bu değişimi bahsettiğimiz gibi servisimizde 20 dakika gibi çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Kırılmış çatlamış piksel hatası olan ekranların orijinal panelle değişimi çok önemli olup yanlış veya uyduruk marka takılmış bir ekran hemen farklılığını ortaya koyarlar yanlış veya markasız olan ekranlar göz salgımızı çok ciddi anlamda bozmaktadır. Uzun süre kullandığımız Laptoplarımızın üzerindeki orijinal ekrana alışmış olan gözlerimiz yeni takılan ekrana alışamaz bilgisayarımızı eskisi gibi kullanamayız yanlış takılmış ekran görüntüsü, çözünürlüğü, parlaklığı, kontrastı ile Laptopumuzu kullandırmaz çünkü çok kısa süre sonra gözlerimiz ağrımaya başlar.

Şarj cihazı - Batarya - Ekran kartı - Harddisk - Anakart - Ram - Lcd ve Led ekranlar


Laptop LCD ve LED Ekran değişimi
Laptopların narin ve kırılgan parçası olan ekranlar ufak bir darbe düşürme veya sert kapama gibi durumlarda bozulmakta ve kırılmaktadırlar bozulan veya kırılan Lcd ve Led ekranlar Adana Laptop servisi mizde 20 dk gibi kısa sürelerde değişimi yapılmaktadır.


Laptop yazılım yüklemeleri
Windows, Ofis, Virüs ve diyer programların kurulumunu ve Laptop driverlarını servisimizde yaptıra bilirsiniz.


Laptop Anakart değişimi
Laptoplarımızda ki tüm parçaların kontrolünü saylayan anakartlar yanlış uygulanan aksesuarlardan, bakımsızlıktan ve sıvı dökülmesi durumunda arızalara geçmektedirler Laptop servisi mizde tüm markaların anakart değişimleri yapılmaktadır.


Laptop Ekran kartı
Ekran kartının önemini her kez bilir gerek ağır programlar gerekse oyunlarda bilgisayarlarımızdan daha fazla keyif almamızı sağlayan bir parçadır Laptoplarımızın desteklediği ölçüde yüksek kapasiteli bir ekran karı çok daha fazla performans anlamına gelir Laptop servisimizde Ekran kartı değişimi yapılmaktadır.


Laptop şarj adaptörü
Şarj cihazları Laptoplarımız en önemli parçalarından biridir kullanımına dikkat etmemiz lazım kablosu kopuk, ekli ve tamir görmüş olan adaptörleri kullanmayınız bu adaptörler notebooklara ihtiyacı olan amperi ve voltajı veremez bu durumda Laptop anakartında bozulma veya Laptop da performans düşmesi yaşanır ve bataryanın ömrünü kısaltır hatta bataryanın bozulmasına neden olur Laptop Şarj adaptörlerünü firmamızdan tedarik edebilirsiniz.


Laptop Batarya - Pil
Laptopların prizlerden ve olduğumuz ortamlardan bağımsız çalışmamızı saylayan bataryalar farkında olmadan çokça kullandığımız bir parçadır her pilin bir ömrü olduğu gibi bu bataryalarda bir kullanım ömürleri vardır genelde bataryalar iki yıl kadar çalışmaktadırlar Laptop Batarya ihtiyaçlarınızda servisimizle irtibata geçiniz


Laptop hdd, Harddisk değişim
Vurma sarsma gibi nedenlerden dolayı bozulan harddiskler bilgisayarımızdaki tüm bilgilerin depolandığı bir parçadır arızalan harddiskten bilgi kurtarımı yapıla bilmektedir ama bu çalışma biraz maliyetlidir Laptop servisimizden tüm markaların Laptop harddisk'leri bulunmaktadır.

Laptop ram değişimi
Adana Laptop servisimizde bilgisayarlarınızın daha verimli ve daha performanslı çalışmaları için ram değişimi ve ram yükseltme işlerini yaptırabilirsiniz.

Arıza tespiti ücretsizdir.

Acer Teknik servis
Hp Teknik servis
Asus Teknik servis
Dell Teknik servis
Toshiba Teknik servis
Lenevo Teknik servis
Msi Teknik servis
Compaq Teknik servis
Fujitsu Teknik servis
Sony Teknik servis
IBM Teknik servis
Benq Teknik servis
Vaio Teknik servis

Notebook Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Orjinal Şarj adaptörü satışı, Şarj aleti

Notebook Laptop Lcd Ekran, Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı satışı

Notebook Laptop Batarya, Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı

Notebook Laptop klavye, Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı

Notebook Laptop Harrdiki, Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, Harddisk satışı

Notebook Laptop Ram, Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Notebook Laptop Anakart, notebook anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı

Soru ve sorunlarınız için
0322 363 64 00

Adana Notebook Laptop servis hakkında

Notebook tamir servisi öncelikli olarak notebook, Laptop servisi tamirini ve notebook yedek parça satışı, ayrıca endüstriyel bilgisayarların tamiri, bakımı alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop tamiri bileşen seviyesinde ( Bga reworking dahil olmak üzere) yapılmaktadır.

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Adana Sony Teknik servis  Adana Dell Teknik servis  Adana Asus Teknik servis  Adana Acer Teknik servis  Adana Hp Teknik servis  Adana Toshiba Teknik servis  Adana Vaio Teknik servis   Adana Fujitsu Siemens Teknik servis  Cbox - Lg - Byron - Hp Compaq - Exper  Adana Compaq Notebook Teknik servis  Lenovo Teknik servis - keysmart - Samsung Teknik servis - Siemens Teknik servis Adana Sony vaio Teknik servis  Notebook Orjinal Şarj adaptörü  Notebook orjinal bataryası   Notebook Lcd ekranı  Notebook şarj cihazı  Notebook Orjinal Yedek parçaları  Woon Teknik servis  Notebook, Laptop Bilgisayar Tamir, 100. Yıl, İmamoğlu,Adana,Kozan,Tufanbeyli, Aladağ,Pozantı, Seyhan,Adana, Adana,Adana, Adana Notebook servisi, Adana, Adana Üniversitesi, Reşat Bey Mahallesi, Adana,Adana, Adana Servisi,Adana Notebook servisi,Adana Notebook servisi, Adana Ceyhan,Adana, Feke, Adana,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana Notebook servisi,Adana Notebook servisi, Adana, Adana, Adana,Adana,Adana,Adana,Adana,Adana, Adana Notebook servisi, Adana Notebook servisi, Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana, Adana, Adana Notebook servisi, Adana Adana Notebook servisi, Adana Notebook servisi, Adana Notebook teknik servisi