Adana Notebook Tamir Servisi

Laptop LCD Ekran değişimi ve tamiri

Notebook Laptop LCD Ekran Tamiri ve değişimi

Teknik servisimize Tüm marka ve model Notebook Laptop ların LCD ekranlarının değişimi ve tamiri yapılmaktadır. Ekran ebatları; 8.9 / 10.0 / 10.1 / 10.2 / 11.6 /12,1 / 13.3 / 14.0 / 14.1 / 15.0 / 15.4 / 15,6 / 16 / 17,3 / 17,3 / 18.4 inç ekranlar. Kırılan ve Arızalanan Tüm ekranlar Siz servisimizde çayınızı içerken Teknik arkadaşlarımız tarafından takılmaktadır.

Led ve Lcd Ekran

Laptop ve Notebook Led, lcd panel değişimi ve tamiri

Notebook ve Laptopların Led, Lcd panel tamiri konusunda bir problem ile karşılaştığınızda teknik servisimizde uzman ekibimiz ile 20 dk değimi yapılamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ekran sorunlarında genelde kırılma, çatlama, mürekkep dökülmesi gibi, görüntünün 2 ye 4 e 6 ya veya 8 e bölünmesi, ekranının beyazlaması veya tamamen kararması, pixel oluşumları ve kazalar sonucunda ekranınızda veya monitörünüzde kalıcı ve görsel yönden sizi rahatsız edecek istenmeyen hatalar oluşabilir.

Laptop Led ve Lcd panel tamiri konusunda size birçok firmanın yardımcı olamaz çünkü Lcd panellerin modelleri çok fasla olmasından dolayı nerdeyse firmaların hiç biri aşırı maliyetli olamazından dolayı stok tutamamaktadırlar.

Laptopların Led ve Lcd Ekranlarının Orijinal olmasına dikkat ediniz. Başka bir marka ve ya uyumsuz olan ekranlar göz sağlığınızı ciddi anlamda bozmaktadır. Yanlış takılmış ekranlardan dolayı daha sonraki kullanımlarda gözlerimizin alışamamasından dolayı bir çok kullanıcı bilgisayarını değiştirmektedir.

Şunu unutmayınız ki bildiğimiz bilgisayar tamircileri Notebook ve Laptop tamirinden anlamazlar anlıyorum diyenler bu Notebook ve Laptop tamiri yapan firmalarla anlaşarak müşteriden aldıkları bilgisayarları bu firmalara götürerek arcılık yapmaktadırlar.

Adana Laptop, Laptop Lcd ve Led panel değişimi konusunda teknik servisimizde 2 yıl garantili olarak değişimi yapılmaktadır.


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

 


Laptop ve Notebook LCD ve LED Ekran değişimleri 15 dk. yapılmaktadır.

Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Orjinal Şarj adaptörü satışı Ceyhan Bilgisayar servisi

Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı sarışı Seyhan Bilgisayar servisi

Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı Adana Bilgisayar servisi

Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı Adana Laptop servisi

Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, Harddisk satışı

Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Notebook Anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı