Adana Notebook Tamir Servisi

Laptop Notebook Ekran kartları değişimi

Notebook laptop Pc Ekran Kartları

Notebook Laptop ve Bilgisayarların ekran kartlarını dikkatli kullanmamız gerekmededir uygulamaz gereken donanımsal ve yazılımsal ayarlarını bakımlarını düzenli yaptırmamız gereklidir. Ekran kartımız Çok iyi özelliklerini bilmezi gereklidir kapasitesini bilirsek bilgisayarımıza yükleyeceğimiz programlar ekran kartlarımızla ne derecede uyum içinde çalışacağını da biliriz ve kapasitesini üstünde programlar veya oyunlar yüklemeyiz ve ekran kartının ömrünü çok daha fazla uzatmış oluruz. Bakımlarını kendiniz yapamıyorsanız Adana Bilgisayar servisimize getirmeniz durumunda teknik arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnun olacaklardır.

Bozulmuş olan ekran kartlarının tamirini yapıyoruz eyer isterseniz tüm Notebook Laptop ve PC ların ekran kartları Sizleri servisimizde bekliyor teknik arkadaşlarımız tarafından takılarak ve denemesi yapılarak size teslim edilir.

EKRAN KARTI NEDİR ?

Ekran kartları, diğer bir adıyla grafik kartları bilgisayar monitöründeki her türlü yazı ve grafigin (resim ve çeşitli formatlardaki filmler dahil) oluşturulmasında işlemci ile monitör arasında görev yapan adaptörlerdir. Ekran kartları ISA-PCI ve AGP olarak üretilmiştir.artık AGP slot'unu destekliyen konumdadır. Gelişen teknoloji de AGP ekran kartlarına önem vermektedir.

Bütünleşik ekran kartı nedir?

Bütünleşik ekran kartı, ekran kartının anakart üreticisi tarafından anakartla bütünleşik olarak üretilmesidir. Bu durumda ekran kartı genellikle kötü 3 boyutlu görüntü performansı ortaya koyar ve ihtiyaç duyduğu hafıza yükünü sistem hafızası (RAM) içerisinden alarak, sistemin kullandığı hafıza miktarını azaltır.

Harici ekran kartları:

Özellikle işlemci teknolojisindeki gelişmelere paralel olarak 3 boyutlu oyunların daha çok geliştirilmeye başlanması ile, yüksek performanslı ekran kartlarına olan gereksinim de artmaya başladı. Kendi hafıza birimine (RAM) ve kendi işlemcisine, ve bazı durumlarda kendisine ait ayrı bir fana sahip olan ekran kartları üretilmeye başlandı. Günümüzde, oyun oynamak ya da mimarlık ve mühendislik projelerinde ihtiyaç duyulan çizimleri gerçekleştirmek için, ayrı bir ekran kartı almak, yüksek performans için genellikle daha uygun olmaktadır.

Ekran kartı seçimi:

Yeni bir bilgisayar alırken yada mevcut ekran kartımızı yenisiyle (upgrade) degiştirmek istediğimizde dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Bunlar; anakartlardaki gibi kartın mevcut olan veri yolunu destekleyip desteklemediği, kartın RAM tipi ve kapasitesinin amaçlara uyup uymadığı, elde etmek istenilen renk ve çözünürlüğün desteklenip desteklenmediğidir.

Günümüzde çokça satılan Notebook ve Laptop’lar pazarında ihtiyaç duyulan Teknik servis ve tamir hizmetleri ve yedek Parçaları da bir bu kadar önem kazanmıştır. Laptop tamir ve servis hizmetlerini, tamir alanında eğitimli ve konusunda 1 numara olan teknik kadromuz, Profesyonel servis ve tamir Profesyonel hizmet Profesyonel Ekipmanlarımızla, çok geniş bir yedek parça stoğumuz ile en doğru ürünlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. tüm marka notebook ve laptopların Anakart, Ekran kartlarını, Usb ve ekipmanlarının onarımlarını tamirini gerçekleştirip, yetkili servislerin uyguladıkları fiyatlarının çok daha altında fiyatlandırılmaktadır. Yine Laptopların ihtiyacı olan yedek parça desteğini sağlayarak, düşük maliyetlerle müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktayız. Servisimizde, marka ve model gözetmeksizin, garanti dışı kalmış garantisi bitmiş tüm Notebook ve laptopların tamiri, onarımlarını, bakımı yapıp Led ve Lcd ekran değişimi ve Ekran Chip tamiri, Ram değişimi, Anakart tamiri ve değişimi, Harddisk değişimi, Bilgi ve veri kurtarma, Wireless kart tamiri değişimi Klavye değişimi Laptop Ekran kartı ve yedek parça desteğini sağlayarak, uygun fiyat politikasıyla müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Arıza tespiti yapılan cihazın sahibi aranarak arızanın ne olduğu, oluşma sebebi, onarım süresi ve maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Onay vermesi durumunda gerekenler yapılarak ilk günkü performansında teslim ediyoruz. Notebook tamiri bilgi, birikim, ciddi yatırım ve büyük donanım gerektiren bir iştir. Adanada Gerekli donanım ve bilgiye sahip olmayan merdiven altı servislerden uzak durmanız tavsiyemizdir. Arızalı Notebook ve Laptopu tamir için bıraktığınız bu tip firmalar, cihaza yapılan bilinçsizce müdahaleler, tamiri mümkün olamayan kalıcı arızalara sebep vermektedir ve kullanıcıya bilgisayarınız yapılamıyor maliyeti çok yüksek siz en iyisi buna vereceğiniz tamir parasının üstüne biraz daha ilave edin yenisini alın diyebiliyorlar. Adana’nın en büyük servisi olarak müşterilerimize hızlı ve sorunsuz çözümler sunmayı hedef edinip, profesyonel ekibimiz ile sorun üreten değil sorun çözen firma anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım