Adana Notebook Tamir Servisi
Notebook Laptop PC Anakart tamiri, ekrankarı tamiri

Ayrıca servisimizde Elektronik Kart tamiri Profesyonelce tamirini yapmaktayız.

Laptop Anakart

Notebook laptop pc anakart tamirLaptop anakart tamiri

Bilhassa Notebook Laptop ve Pc tabletlerin bütün parçalarını donanımlarını üzerinde bulunduran ana kart tamiri servisimiz tarafında garantili yapılmaktadır. Anakart parçaları arasında kombinasyonu sağlayan elektronik parçalarıdır. Anakart üzerinde işlemci, güney, kuzey chipleri, ram, ekran kartı, ses kartı, tv kartı, modem gibi parçalar bulunmaktadır. Kısacası Notebook, Laptop ve PC tabletlerin bilgisayarın beynidir. Laptop Anakart tamiri, Laptop anakart tamiri çok fazla donanım ve ustalık isteyen uğraştır, bu donanıma ve beceriye sahip olmayan firmalar tamir yerine anakartı değişim yoluna gidilmektedir. Teknik servisimiz anakart tamiri ile ilgili tüm donanımlara sahip olduğu için Anakart tamiri Ekran kartı tamiri Power kart tamirinde sizleri büyük maliyetlerden de kurtarmaktadır.

Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarda oluşan arızaların çoğu ana karttan kaynaklanmaktadır. Power kartında oluşan arızalar, Çok kullanım sonucu oluşan arızalar, Şarj adaptöründe ve batarya şarj devresinde oluşan arızalar, iç bağlantı noktaları ve soketlerde oluşan sorunlar düşmesi ve darbe alması sonucu oluşan arızalar, sıvı dökülmesinden dolayı oksidasyon oluşumu sonucunda oluşan arızalar ve birçok sorun en sık karşılaştığımız arızalardır.

Marka bağımsız teknik servisimiz Anakartların ve diğer kartların arızası ne olursa olsun Notebook, Laptop ve Bilgisayar anakart tamirlerini garantili yapmaktayız.

Ayrıca Adana bilgisayar servisi olan firmamızdan Garantili veya garanti dışı Laptop ve Notebooklarınızın arıza tespihi ve yedek parça değişimlerini yapmaktayız. Tecrübe ve yılların deneyimlerine ve konularında bir numara olan çalışanlarımıza güvenen firmamız yıllardır bilgisayar sektörüne hizmet vermektedir. Kendini binlerce müşterisine ve türkiyenin her yerindeki bayi ağıyla kanıtlamış olan servisimize bilgisayarlarınla ilgili tüm arıza ve sorunlarınız için bekliyoruz.

Laptop anakart tamiri hizmetinin yanı sıra Laptoplarınızda oluşan arızalar ve sorunlar konusunda da en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Laptop arızalarında tamir öncesi size bilgi verilerek onayınız alınır, daha sonra tamir işlemi gerçekleştirilerek sizlere en kısa zamanda teslim edilir. Sorumluluğunu bilen ve kaliteli hizmet için hemen bizi arayınız.

Yıllardır Teknik servis sektöründe çalışan firmamız cihazların elektronik kart tamiri üzerindeki tecrübelerimizi, Bünyemizde bulunan, bilgisayar destekli elektronik arıza bulma cihazları ve uzman personelimizle sektörde iddialıyız. Tüm Bilgisayar, Notebook, Laptop ve yazıcı, Fotokopi makineleri elektronik kartlarını garantili tamirleri ve aynı zamanda Notebook, laptop ve bilgisayarlarını yazılımsal ve donanımsal sorunlarını ayrıca yazıcı ve fotokopi makinelerinin revizyonlarını ile siz değerli müşterilerimize endüstriyel çözümler sunmaktayız.

  • Notebook, Laptop ve Pc Anakart tamiri
  • Ekran kartı tamiri
  • Anakart ve Ekran kartı Chip değişimi
  • Power kart tamiri
  • Yazıcı, Fotokopi ve faks elektronik kart tamiri
  • Para sayma makineleri Anakart ve Power kart tamiri
Elektronik kart ve cihazlarının tamirlerinde iddialıyız. Uzun yıllar neticesinde tecrübe, teknik bilgi ve ilgili hazır yedek parça stoğumuzla bu alanda rakipsiz firma olma yolunda hızla ilerliyoruz.  Tüm Elektronik kartlarının tamirleri, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile yapmaktayız.

İlgili kelimeler: Anakart fiyatı anakart arızaları, bilgisayar tamiri nasıl yapılır, Laptop anakart tamiri nasıl yapılır, anakart arızası, anakart arızaları ve çözümleri,  anakart tamiri resimli anlatım, Anakart satışı, Asus, Acer, Dell, Toshiba, Sony vaio, Msi, Lenovo, elektronik kart tamiri nasıl yapılır, pc anakart arızaları, Anakart Nasıl Onarılır Resimli, elektronik tamiri nasıl yapılır, laptop tamiri nasıl yapılır, ekran kartı tamiri nasıl yapılır, Laptop tamiri nasıl yapılır, pc anakart tamiri, kart tamiri nasıl yapılır, klavye tamiri nasıl yapılır.


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Adana Bilgisayar servisi

Firmamız Özel teknik servis olup Garantiye giren işlemleri yapamamaktadır. Garantisi bitmiş olan veya kullanıcı hatasından dolayı garantiye girmeyen işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bilgisayar kullanıcılarının bir numaralı sorunu Yetkili servislere verilen bilgisayarların ortalama bir ayda ellerine geçmesi, yüksek ücretlerle işlem yapmaları ve karşısında muhatap olamamasıdır.

Bu nedenlerden dolayı gerek ev Ofis ve kurumların tercih sebebi olmaktayız servisimizde bir bilgisayarın Tamirinin ve bakının yapılarak teslim edilmesi aynı gün içerisinde olmaktadır.

Adana bilgisayar servisiniz tercih sebeplerinin başında hızlı olmamız yedek parçaları stoğumuzun olması ve en önemlisi yazılım ve donanım işlerinin çok kısa sürelerde yapılmasıdır.

Adana bilgisayar servisi olarak bayilik ağımızı kurma gayretinde olmakla beraber yakın bir zamanda Adana’nı ve Türkiye nin nerdeyse tüm illerini kapsayan bayilik ağımızıda devreye girmiş olacaktır.

Ceyhan Bilgisayar Servisi

Yetkili olmayan servisimizde garantisi bozulmuş veya garanti dışı kalmış tüm markaların tamirini bakımını ve yedek parçalarını Ceyhan bilgisayar servisimizden temin edebilirsiniz. Bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlar için teknik arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Seyhan Bilgisayar servisi

Kullandığınız tüm bilgisayarların Pc Notebook ve Laptoplar başta olmak üzere teknik servis hizmetleri ve Yedek parça satışını yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm Yazılım hatalarına en etkili ve kısa sürelerde çözümler üretilir. Bilgisayarların tüm yedek parçalarının önemli bölümü Adana servisimizde bulunmakta olup hazırda olan parçalarla da işlemleri hızlandırmaktayız.

Adana bilgisayar servisi

Arızalanmış olan bilgisayarlarınız Adana bilgisayar servisimize getirdiğinizde teknik arkadaşlarımızla karşılıklı olarak sorunların ve yapılması gerekenler hakkında detaylı görüşme sağlaya bilirsiniz. Adana bilgisayar servisimizde sadece tamir bakım değil tüm markaların Orjinal Yedek parçalarını da temin edebilirsiniz.