Adana Notebook Tamir Servisi

Adana Laptop servisi

Adana Laptop servisi

Adana Laptop servisimize getirmiş olduğunuz Laptop'larınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

 • Arıza tespiti ücretsiz.
 • Servisimizde Laptop ve PC ile ilgili yaptığımız işlerden bazıları.
 • Laptop Lcd ve Led ekran tamiri, değişimi, onarımı.
 • Laptop ram değişimi, ram eklenmesi, ram upgrade.
 • Laptop harddisk değişimi, notebook Hdd değişimi.
 • Laptop anakart tamiri, değişimi, onarımı.
 • Laptop bios yazılımı update edilmesi onarılması.
 • Laptop elektronik parçaların onarımı.
 • Laptop lcd ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı.
 • Laptop optik okuyucu, sürücü Cdrom, Dvdrom, combo, Dvd-Writter, tamiri, değişim
 • Laptop lcd kablo, lcd cable, lcd ekran kablosu tamiri, değişimi.
 • Laptop adaptör tamiri, onarımı.
 • Laptop ekran kartı tamiri, vga tamiri, değişimi, onarımı.
 • Laptop işlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi.
 • Laptop Usb, Seri, Paralel, lpt port, Network, lan, Ses, vs port tamiri, onarımı.
 • Laptop Klavye tamiri, değişimi, eksik olan tuşların tamamlanması.
 • Laptop şifre kırılması, Bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi.
 • Laptop Parça değişimi Harddisk, Ram, Optik okuyucu (Cdrom, Dvdrom, Dvd-Writter)
 • Laptop floresan değişimi.
 • Laptop speaker tamiri, onarımı, değişimi.
 • Laptop harddisk yedekleme, hdd, bilgi, data yedekleme.
 • Laptop işletim sistemi kurulumu ve recovery.
 • Laptop virüs temizlemesi, virüs taraması, trojan taraması.
 • Laptop sürücülerinin yüklenmesi, güncellenmesi.
 • Laptop driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi.

Laptop anakart tamiri Adana

Bilhassa Notebook Laptop ve Pc tabletlerin bütün parçalarını donanımlarını üzerinde bulunduran ana kart tamiri servisimiz tarafında garantili yapılmaktadır. Anakart parçaları arasında kombinasyonu sağlayan elektronik parçalarıdır. Anakart üzerinde işlemci, güney, kuzey chipleri, ram, ekran kartı, ses kartı, tv kartı, modem gibi parçalar bulunmaktadır. Kısacası Notebook, Laptop ve PC tabletlerin bilgisayarın beynidir. Laptop Anakart tamiri, Laptop anakart tamiri çok fazla donanım ve ustalık isteyen uğraştır, bu donanıma ve beceriye sahip olmayan firmalar tamir yerine anakartı değişim yoluna gidilmektedir. Teknik servisimiz anakart tamiri ile ilgili tüm donanımlara sahip olduğu için Anakart tamiri Ekran kartı tamiri Power kart tamirinde sizleri büyük maliyetlerden de kurtarmaktadır.

Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarda oluşan arızaların çoğu ana karttan kaynaklanmaktadır. Power kartında oluşan arızalar, Çok kullanım sonucu oluşan arızalar, Şarj adaptöründe ve batarya şarj devresinde oluşan arızalar, iç bağlantı noktaları ve soketlerde oluşan sorunlar düşmesi ve darbe alması sonucu oluşan arızalar, sıvı dökülmesinden dolayı oksidasyon oluşumu sonucunda oluşan arızalar ve birçok sorun en sık karşılaştığımız arızalardır.

Notebook anakart tamiri

Marka bağımsız Laptop teknik servisimiz Anakartların ve diğer kartların arızası ne olursa olsun Notebook, Laptop ve Bilgisayar anakart tamirlerini garantili yapmaktayız.

Ayrıca Adana bilgisayar servisi olan firmamızdan Garantili veya garanti dışı Laptop ve Laptoplarınızın arıza tespihi ve yedek parça değişimlerini yapmaktayız. Tecrübe ve yılların deneyimlerine ve konularında bir numara olan çalışanlarımıza güvenen firmamız yıllardır bilgisayar sektörüne hizmet vermektedir. Kendini binlerce müşterisine ve türkiyenin her yerindeki bayi ağıyla kanıtlamış olan servisimize bilgisayarlarınla ilgili tüm arıza ve sorunlarınız için bekliyoruz.

Laptop anakart tamiri hizmetinin yanı sıra Laptoplarınızda oluşan arızalar ve sorunlar konusunda da en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. Laptop arızalarında tamir öncesi size bilgi verilerek onayınız alınır, daha sonra tamir işlemi gerçekleştirilerek sizlere en kısa zamanda teslim edilir. Sorumluluğunu bilen ve kaliteli hizmet için hemen bizi arayınız.

Led ve Lcd Ekran

Laptop Led, lcd panel değişimi ve tamiri

Notebook ve Laptopların Led, Lcd panel tamiri konusunda bir problem ile karşılaştığınızda teknik servisimizde uzman ekibimiz ile 20 dk değimi yapılamaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ekran sorunlarında genelde kırılma, çatlama, mürekkep dökülmesi gibi, görüntünün 2 ye 4 e 6 ya veya 8 e bölünmesi, ekranının beyazlaması veya tamamen kararması, pixel oluşumları ve kazalar sonucunda ekranınızda veya monitörünüzde kalıcı ve görsel yönden sizi rahatsız edecek istenmeyen hatalar oluşabilir.

Laptop Led ve Lcd panel tamiri konusunda size birçok firmanın yardımcı olamaz çünkü Lcd panellerin modelleri çok fasla olmasından dolayı nerdeyse firmaların hiç biri aşırı maliyetli olamazından dolayı stok tutamamaktadırlar.

Notebook Led, lcd panel değişimi ve tamiri

Laptopların Led ve Lcd Ekranlarının Orijinal olmasına dikkat ediniz. Başka bir marka ve ya uyumsuz olan ekranlar göz sağlığınızı ciddi anlamda bozmaktadır. Yanlış takılmış ekranlardan dolayı daha sonraki kullanımlarda gözlerimizin alışamamasından dolayı bir çok kullanıcı bilgisayarını değiştirmektedir.

Şunu unutmayınız ki bildiğimiz bilgisayar tamircileri Notebook ve Laptop tamirinden anlamazlar anlıyorum diyenler bu Notebook ve Laptop tamiri yapan firmalarla anlaşarak müşteriden aldıkları bilgisayarları bu firmalara götürerek arcılık yapmaktadırlar.

Adana Laptop, Laptop Lcd ve Led panel değişimi konusunda teknik servisimizde 2 yıl garantili olarak değişimi yapılmaktadır.

Laptop servisi Adana

Adana Bilgisayar kullanıcıları için Laptop servisi çok önemli olmaktadır, Laptop kullanımında birçok arızalar ve sorunlar oluşmaktadır. Laptoplar cihazları çok hassas cihazlar olduğu için her bilgisayar tamirciye teslim edilmeyeceğini bilirler. Adana Laptop servisi firmaları hakkında gerekli araştırmaları yapmanızı tavsiye ederiz. Adana Laptop servisi

Olarak firmamızda alt kasa ve üst kasa tamiri, Lcd Cover, Lcd cable tamiri, hard disk değişimi ve tamiri, Ana kart tamiri ve değişimi, ses kartı, ekran kartı tamiri, driver güncelleme ve driver tamiri, Speaker tamiri, Led ekran değişimi, Türkçe klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, Anakart ve Ekran kartı Chip değişimi, chipset tamiri ve bütün bu parçaların değişimini de Adana Laptop servisimizde yapmaktayız.

Adana Laptop servisi

Servisimizde Laptoplarınızın arızası belirlendikten sonra size ücreti ve sorunları hakkında bilgilerini veriyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Adana Laptop servisi olarak Bir müşteri bin müşteri anlayışında olan firmamız her zaman Tamirini yapmış olduğumuz Laptopların işçilik ve parça değişiminde garanti veriyoruz.

Adana Laptop servisi olarak marka bağımsız çalışan firmamız garantili veya garanti dışı kalan Laptoplarınızın tüm arızalarını giderilmesi ve parça değişimde yardımcı olmaktayız. Veri kurtarma hizmetimiz ise büyük bir gizlilik içerisinde verilmektedir.

Notebook Laptop tamiri Adana

Günümüzün teknolojik cihazları olan Notebook ve Laptopların çoğalmasıyla teknik servis ihtiyaçlarımızda bir o kadar olmaktadır. Laptop ve dizüstü tamirinde Adananın en eski firması olan servisimiz sizleri için bu hizmetleri vermektedir. Marka bağımsız çalışan firmamızda tüm markaların tamiri ve parça değişimleri en uygun fiyatlarla ve çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Orjinal Şarj adaptörü satışı

Laptop Lcd Ekran, Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı sarışı

Laptop Batarya, Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı

Laptop klavye, Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı

Laptop Harrdiki, Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, Harddisk satışı

Laptop Ram, Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Laptop Anakart, notebook anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı

Soru ve sorunlarınız için
0322 363 64 00
Adana Laptop servis hakkında

Laptop tamir servisi öncelikli olarak notebook, Laptop servisi tamirini ve notebook yedek parça satışı, ayrıca endüstriyel bilgisayarların tamiri, bakımı alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop tamiri bileşen seviyesinde ( Bga reworking dahil olmak üzere) yapılmaktadır.

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Sony Laptop tamiri Adana     Dell Laptop tamiri Adana     Asus Laptop tamiri Adana     Acer Laptop tamiri Adana     Compaq Laptop tamiri Adana     Hp Laptop tamiri     Toshiba Laptop tamiri     Fujitsu Siemens Laptop tamiri     Cbox Lg Byron Hp Compaq Exper     Lenovo keysmart Samsung - Siemens     Vaio Laptop tamiri Adana     Sony vaio Laptop tamiri     Laptop bataryası, Laptop Yedek parçaları     Laptop Şarj cihazı     Laptop Lcd ekran     Laptop Şarj adaptörü