Adana Notebook Tamir Servisi

''Adana Laptop servisi''

Adana  Notebook servisi

Adana'nın en kapsamlı ve donanımlı teknik servisimizde Notebook Laptop ve Pc bilgisayarların tamirleri bakımları ve parça değişimleri yapılmaktadır. Yazılımsal, donanımsal tüm sorunlarınızda bilgisayar tamirinde eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Notebooklarda kullanılan Şarj cihazı - Batarya - Ekran kartı - Harddisk - Anakart - Ram - Lcd ve Led ekranlar ve diyer tüm parçalar bulunmaktadır.

Laptop servisimize getirmiş olduğunuz bilgisayarlarınız teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede bilgisayarınızın sorunları belirlenir ve sizi yapım aşaması hakkında bilgisi verilir.

Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılarak verilir. Tamiri, yapımı uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarının tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir.Laptop LCD ve LED Ekran değişimi
Laptopların narin ve kırılgan parçası olan ekranlar ufak bir darbe düşürme veya sert kapama gibi durumlarda bozulmakta ve kırılmaktadırlar bozulan veya kırılan Lcd ve Led ekranlar Adana Laptop servisi mizde 20 dk gibi kısa sürelerde değişimi yapılmaktadır.


Laptop yazılım yüklemeleri
Windows, Ofis, Virüs ve diyer programların kurulumunu ve notebook driverlarını servisimizde yaptıra bilirsiniz.


Laptop Anakart değişimi
Laptoplarımızda ki tüm parçaların kontrolünü saylayan anakartlar yanlış uygulanan aksesuarlardan, bakımsızlıktan ve sıvı dökülmesi durumunda arızalara geçmektedirler Laptop servisi mizde tüm markaların anakart değişimleri yapılmaktadır.


Laptop Ekran kartı
Ekran kartının önemini her kez bilir gerek ağır programlar gerekse oyunlarda bilgisayarlarımızdan daha fazla keyif almamızı sağlayan bir parçadır Laptoplarımızın desteklediği ölçüde yüksek kapasiteli bir ekran karı çok daha fazla performans anlamına gelir Laptop servisimizde Ekran kartı değişimi yapılmaktadır.


Laptop şarj adaptörü
Şarj cihazları Laptoplarımız en önemli parçalarından biridir kullanımına dikkat etmemiz lazım kablosu kopuk, ekli ve tamir görmüş olan adaptörleri kullanmayınız bu adaptörler Laptoplara ihtiyacı olan amperi ve voltajı veremez bu durumda notebook anakartında bozulma veya Laptop da performans düşmesi yaşanır ve bataryanın ömrünü kısaltır hatta bataryanın bozulmasına neden olur Notebook Şarj adaptörlerünü firmamızdan tedarik edebilirsiniz.


Laptop Batarya - Pil
Laptopların prizlerden ve olduğumuz ortamlardan bağımsız çalışmamızı saylayan bataryalar farkında olmadan çokça kullandığımız bir parçadır her pilin bir ömrü olduğu gibi bu bataryalarda bir kullanım ömürleri vardır genelde bataryalar iki yıl kadar çalışmaktadırlar Laptop Batarya ihtiyaçlarınızda servisimizle irtibata geçiniz


Laptop hdd, Harddisk değişim
Vurma sarsma gibi nedenlerden dolayı bozulan harddiskler bilgisayarımızdaki tüm bilgilerin depolandığı bir parçadır arızalan harddiskten bilgi kurtarımı yapıla bilmektedir ama bu çalışma biraz maliyetlidir Notebook servisimizden tüm markaların Laptop harddisk'leri bulunmaktadır.

Laptop ram değişimi
Adana Laptop servisimizde bilgisayarlarınızın daha verimli ve daha performanslı çalışmaları için ram değişimi ve ram yükseltme işlerini yaptırabilirsiniz.

Arıza tespiti ücretsizdir.

Adana Dell servisi
Sarıçam Acer servisi
Adana Asus servisi
Adana Hp servisi
Adana Sony vaio servisi
Adana Compaq servisi
Adana Toshiba servisi
Adana Lenovo servisi

Notebook Laptop Şarj cihazı, laptop Adaptörü, Notebook Adaptör, Şarj Adaptör, Şarj aleti, Orjinal Şarj adaptörü satışı

Notebook Laptop Lcd Ekran, Led Ekran, Ekran değişimi, Ekran tamiri, Orjinal ekran, Ekran tamiri, Ekran fiyatı sarışı

Notebook Laptop Batarya, Notebook Bataryası, Orjinal batarya, Notebook Pil, Laptop Pil, Orjinal Batarya satışı

Notebook Laptop klavye, Notebook Klavyesi, Orjinal Klavye, Klavye fiyatı, Laptop klavye, Bilgisayar klavyesi satışı

Notebook Laptop Harddisk, Notebook Hdd, Laptop harddisk, HDD Fiyatı, Bilgisayar harddiski, satışı

Notebook Laptop Ram, Notebook Ram, Laptop bellek Ram fiyatı, Orjinal Ram satışı

Notebook Laptop Anakart, notebook anakart, Kart, Laptop Anakartı, Bilgisayar anakart, Anakart fiyatı, Kart satışı


LCD ekran değişimi ve tamiri
LED ekran değişimi ve tamiri
Laptop Ekran kartı ve tamiri
Laptop Chip değişimi
Laptop Cd Rw Cd rom
Laptop Dc Soket değişimi
Laptop Menteşe ve kasa

Soru ve sorunlarınız için

0322 363 64 00


Notebook teknik servisi

 

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım