Ana Sayfa        İletişim
Her 6 Saniyede Bir Eee PC Satılıyor!
ASUS, EeePC ile İnanılmaz Satış Başarısı Elde Etti!
ASUS EeePC, global olarak 17 Ekim'de Tayvan'da yapılan lansman ile hem basına hem de kullanıcılara tanıtıldı. Oldukça yoğun ilgiyle karşı karşılaşan EeePC şimdiden bilgisayar dünyasının temel taşlarından biri olacağının sinyallerini vermiş oldu.

Bu yoğun ilgi satış rakamlarında da kendini gösterdi. Satışa sunulduktan kısa bir süre sonra yoğun taleplerle karşılaşan EeePC, 6 saniyede 1 satılma adetiyle de büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Kompak ve hafif tasarımı ile yüksek taşınabilirlik sunan EeePC özellikle internet için her an elinizin altında bulundurmak isteyebileceğiniz bir araç. Kullanıcı dostu arayüze sahip EeePC, bilgisayarla yeni tanışan kişiler için bile kullanması oldukça kolay. Linux işletim sistemiyle Reşat Beyte gelen EeePC, mevcut 40'ın üzerinde yazılımla hem iş hem eğlence hem de eğitim aktiviteleri için ihtiyacınız olan herşeye sahip!

Adana Bilgisayar servisi

Firmamız Özel teknik servis olup Garantiye giren işlemleri yapamamaktadır. Garantisi bitmiş olan veya kullanıcı hatasından dolayı garantiye girmeyen işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bilgisayar kullanıcılarının bir numaralı sorunu Yetkili servislere verilen bilgisayarların ortalama bir ayda ellerine geçmesi, yüksek ücretlerle işlem yapmaları ve karşısında muhatap olamamasıdır.

Bu nedenlerden dolayı gerek ev Ofis ve kurumların tercih sebebi olmaktayız servisimizde bir bilgisayarın Tamirinin ve bakının yapılarak teslim edilmesi aynı gün içerisinde olmaktadır.

Adana bilgisayar servisiniz tercih sebeplerinin başında hızlı olmamız yedek parçaları stoğumuzun olması ve en önemlisi yazılım ve donanım işlerinin çok kısa sürelerde yapılmasıdır.

Adana bilgisayar servisi olarak bayilik ağımızı kurma gayretinde olmakla beraber yakın bir zamanda Adana’nı ve Türkiye nin nerdeyse tüm illerini kapsayan bayilik ağımızıda devreye girmiş olacaktır.

Ceyhan Bilgisayar servisi

Yetkili olmayan servisimizde garantisi bozulmuş veya garanti dışı kalmış tüm markaların tamirini bakımını ve yedek parçalarını Ceyhan bilgisayar servisimizden temin edebilirsiniz. Bilgisayarlarınızdaki tüm sorunlar için teknik arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Seyhan Bilgisayar servisi

Kullandığınız tüm bilgisayarların Pc Notebook ve Laptoplar başta olmak üzere teknik servis hizmetleri ve Yedek parça satışını yapmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm Yazılım hatalarına en etkili ve kısa sürelerde çözümler üretilir. Bilgisayarların tüm yedek parçalarının önemli bölümü Adana servisimizde bulunmakta olup hazırda olan parçalarla da servis işlemlerini hızlandırmaktayız.

Adana bilgisayar servisi

Arızalanmış olan bilgisayarlarınız Adana bilgisayar servisimize getirdiğinizde teknik arkadaşlarımızla karşılıklı olarak sorunların ve yapılması gerekenler hakkında detaylı görüşme sağlaya bilirsiniz. Adana bilgisayar servisimizde sadece tamir bakım değil tüm markaların Orjinal Yedek parçalarını da temin edebilirsiniz.