Ana Sayfa        İletişim
ASUS Yeni G51 ve G60 Serisi ile Oyun Tutkusunu Laptop Dünyasına Taşıyor
Oyun Dünyasının en son oyuncuları, canlı grafikleri, gerçekçi üç boyutlu ses özellikleri ve çağın ötesinde tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Laptop dünyasının yenilikçi ve sektörün lider üreticisi ASUS, bugün COMPUTEX 2009’da Dijital Eğlence Ürünleri kategorisinde “En İyi Seçim” ödülünü alan yeni G51 oyun notebook’unu duyurdu. Çağın ötesinde robot tasarımı, zengin görüntü ve ses özellikleriyle kullanıcı odaklı bir oyun performansı sunan ASUS G51, “Oyuncular için Tasarlanmış” sözünü tamamiyle kanıtlar nitelikte. Yeni ASUS G51 sektöre öncülük edecek surround ses sistemiyle oyunlara gerçeklik kazandırıyor. Aynı oyun performansını ve ayrıcalığını daha geniş bir ekranda yaşamak isteyen kullanıcılar, 16” ekranıyla ASUS G60 modelini de tercih edebililyorlar.

Lider Donanım ve Teknolojiler ile Güçlendirilen Mutlak Performans
ASUS, G51 serisi ile ısı ve yerleşim sorunlarını 15” monitöre yerleştirdikleri NVIDIA® GeForce™ GTX 260M ekran kartı ile zekice üstesinden gelerek aynı zamanda daha önce sadece 17” notebooklarda yaşatılabilen inanılmaz grafikleri 15” laptoplarda sunan dünyanın ilk laptop’unu sunuyor. Yeni ASUS G51 ve G60 serileri, DDR2 ye göre %30 daha hızlı olan heybetli 1GB GDDR3 video belleği ile ayrıca haklı övgüsünü taşıyor. 3DMark06® skorlarında 10,000* puan alarak 15” – 16” laptoplar kategorisinde en yüksek skoru elde ediyorlar ki bu kategoride en fazla elde edilen skorlar 2000 ile 3000 arasıdır. G51 ve G60’ın NVIDIA® PhysX™ Teknolojisi sunduğu gerçek yaşama özgü grafikler ile üstün yeteneklerini gözler önüne seriyor. Her iki notebook da kullanıcılarına sunduğu “Extreme Turbo” overclock arayüzü seçenekleri ile anında performans artırımı sağlarken ayrı bir keyif yaşatıyor.

Çağa Hükümdarlık Edecek Kullanıcı Odaklı Arayüzü ve
İnanılmaz Ses – Görüntü Performansı
Yeni ASUS G51 ve G60 notebooklar çeşitli kullanıcı odaklı özellikleri ile rakiplerine gözdağı veriyor. Özellikle arkadan ışıklandırmalı chiclet klavye ve belirginleştirilmiş oyun tuşları sayesinde oyuncular rahatlıkla gece boyunca da oyun oynamaya devam edebiliyorlar. Bu ışıklı görüntü aynı zamanda notebooklara oldukça teknolojik ve zengin bir görüntü sunarken ileri donanım ve teknolojileri de içinde barındırıyor.

Her iki model de içinde barındırdıkları dünyanın ilk ses ve görüntü teknolojileri EAX ve CMSS ile sektöre liderlik edecek özellikleri kullanıcıyla buluşturuyor. EAX HD 4.0 ses teknolojisi, oyun esnasında çevre ve senaryo koşullarına göre üç boyutlu ses efektleri sağlıyor. Seçenekleri içerisinde bulunan 64 farklı ses efekti sayesinde 300’den fazla oyuna son derece gerçekçi ses desteği sağlıyor. Altec Lansing® marka hoparlörler ile donatılan G51 ve G60 laptoplar CMSS Surround ses desteği ve 16:9 Full HD ekranı sayesinde diğer hiçbir laptop onlarla boy ölçüşemeyecek bir seviyede.

Rakiplerinizin Yüreğine Korku Salmak için Tasarlandı
Bilim kurgu filimlerindeki robotlardan esinlenerek tasarlanan ASUS G51 ve G60 saf beyaz dış kabuğu ve gri mekanik ayrıntıları ile çağın ilerisinde bir izlenim yaratıyor. Bu hayranlık uyandıran görüntüsü, oyuncularına güven veren bir silah olarak kendisini hissettiriyor.