Ana Sayfa        İletişim
Asus u10, n20, ul30,ul50, Notebook
Asus UL80,UX30,UX50 NOTEBOOK
Yeni ASUS U & UX Serisi: Öncü Minimalist Yaklaşım: İnce ve Hafif
Modaya uygun en son trendleri göz önünde bulundurarak tasarladıkları yeni U ve UX serisini kullanıcıların beğenisine sunan Asus, tasarımsal şıklığı ve kullanım kolaylığını ön planda tutuyor. U ve UX serisi modellerinin tuş takımlarını parlak ışıklı bir malzemeyle kaplayarak karanlıkta kullanımın daha kolay olmasını sağlayan Asus ayrıca, çevredeki ışık seviyesini algılayabilen LED ekrana yer vermiş.

Yenilikçi endüstriyel tasarımların lider üreticisi ASUS, yeni U ve UX serisi laptoplar ile tasarımda çağdaş şıklığını ve zarafetini bir kez daha gözler önüne seriyor. Herbiri birer başyapıt olan yeni ASUS U ve UX serileri, şıklığı ve kulay kullanım özellikleri ile günlük bilgisayar kullanım keyfini bir adım daha ileriye taşıyor. Yeni serilerin oldukça dikkat çeken ince profili, notebook tasarımına, minimalist bir yaklaşımla öncülük ediyor.

Kusursuz Tasarım ve Kişiselleştirme
ASUS U ve UX Serileri, modaya uygun en son trendler göz önünde bulundurularak modernizmi yakalamak isteyenler için tasarlanmıştır. ASUS U ve UX Serileri yenilenmiş parlak ışıklı “çiklet” tuş takımı ile, kullanıcaya sadece karanlıkta kullanım rahatlığı sunmakla kalmayıp aynı zamanda akşam karanlığındaki Paris sokaklarının Adanalarla kaplanmış gökyüzünü anımsatıyor. Işık sensörü teknolojisi sayesinde çevredeki ışık koşullarını algılayarak LED ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlyor ve rahat bir kullanım kolaylığı sunuyor. Bu özellikler, bir kelebeğin kanadından esinlenerek tasarlanan parlak ve son derece düzgün kasa ile örtülmüş LCD ekran ile tamamlanıyor.

Tasarımdaki Sihir
Işıklı “çiklet” tuş takımının yanısıra, U serisi kullanıcının parmak dokunuşuna göre aşamalı olarak ışıklı iz bırakan etkileşimli touchpadi kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Kapsamlı çoklu görev ve verimlilik sağlayan Intel® Core™2 Duo işlemcisi ile güçlendirilen ASUS U Serisi notebooklar, 500GB’a yükseltilen sabit diski sayesinde dökümanlar ve multimedya uygulamaları için daha geniş bir yükleme alanı sunuyor. 15.6” enerji korumalı LED ekranı, NVIDIA® GeForce® G 105M 512MB ile güçlendirilerek kullanıcıya sunumları ve eğlenceleri için düşük güç tüketiminin yanısıra hayret verici görsel performans sağlıyor. Altec Lansing hoparlörler ile SRS gerçek surround yüksek tanımlı ses kalitesi sunan U serisi notebooklar, şehrin gece karanlığında entellektüel bir sanatçı havası taşıyor.
   ASUS U & UX Serisi:    Asus UL80 Serisi
   Asus F6 Serisi    Asus UX30 Serisi
   Asus N10 Serisi    Asus UX50 Serisi
   Asus U20 Serisi
   Asus UL30 Serisi
   Asus UL50 Serisi