Asus Laptop sevisi Adana

Adana Asus Laptop servisi

Adana Asus Teknik servisimize getirmiş olduğunuz Bilgisayarlarınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.

CES 2012 fuarında Full HD ekrana sahip tabletler birbiri ardına ortaya çıkarken 2011 yılının en çok ses getiren ürünlerinden ASUS Transformer Prime da önemli bir hamle yaptı.

Asus Firmasının yaptığı duyuruya göre Transformer Prime TF700T, serinin 1920 x 1200 piksel çözünürlüğe sahip yeni modeli olacak. Donanım olarak hiç bir farkın olmadığı TF700T modelinde sadece ön kamera ve arka kasa tasarımında küçük değişiklikler var.

Ön kamera 1.3MP yerine 2MP olurken geçen yıl yaşanan GPS ve WiFi sorunlarını yaşamamak için arka tasarımda değişikliğe gidildi. Bu kez model Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelecek. Transformer Prime bilindiği gibi 10.1 inç 1280 x 800 piksel çözünürlükte IPS+ ekran, 1.3GHz hızında çalışan 4 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 yongada sistem çözümü, 1GB RAM, 32GB/64GB depolama kapasitesi ile Reşat Beyte sunuluyor.

TF700T modeli ilk olarak Kuzey Amerika bölgesinde 2012 ikinci çeyrekte satışa çıkacak. Doğal olarak fiyatında artış yaşayan modelin 32GB versiyonu 599$ iken 64GB versiyonu 699$ serviyesinde. Model ASUS standında yarın görücüye çıkacak.

<<< Asus Notebook servisi                                     Asus Bilgisayar servisi >>>

 


Asus Laptop Şarj Cihazı, Adaptör
Asus Laptop Batarya, Pil
LCD ekran değişimi ve tamiri
LED ekran değişimi ve tamiri
Asus Laptop Cd Rw Cd rom
Asus Laptop Ekran kartı ve tamiri
Asus Laptop Klavye
Asus Laptop Ram, Bellek
Asus Laptop Chip değişimi
Asus Laptop Anakart
Asus Laptop Hdd, Harddisk
Asus Laptop Menteşe ve kasa
Asus Laptop Dc Soket değişimi
Asus Laptop Anakart ve tamiri
Adana Laptop Servisi    Adana Asus Teknik Servisi    Adana Asus Laptop Servisi    Adana Asus Laptop Servisi    Adana Asus Tamir Servisi    Adana Asus Servisi, Seyhan Asus Servisi, Ceyhan Asus Servisi, Adana Asus Servisi, Adana Asus Servisi,Adana, Aladağ, Niğde, Adana, Hatay Asus Laptop, Notebook ve Bilgisayar Tamir, Bakım Teknik servis - Asus Servisi    Ekran değişimi    Anakart Mainboard    Bataryası    Adaptör   Ram   Harddisk   Alt kasa     İnvertör    Asus Minibook   Asus Dizüstü   Lcd Panel   Yedek Parça    Led Panel     Cd-Dvd-Rw   Cpu    Fan   Tuş Takımı     Lcd Cable       Lcd Cover Asus   Floresan    Lcd inverter    Power Jack    kasa    Video Board   Ekran kartı


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım

Adana Asus Laptop servisi Adana, Adana Asus, Adana Asus servisi, Adana Laptop tamiri, Asus servisi, Asus Laptop servisi, Asus teknik Servisi, Asus şarj Adaptörü, şarj cihazı, Asus Şarj aleti, batarya, Asus klavye, Ram, Bellek, Hdd, harddisk, Anakart, Anakart tamiri, Ekran kartı, Ekran kartı tamiri, Ekran chipi değişimi ve tamiri, Asus laptop ekran kararması, Laptopda birden ekran kararması, Asus laptop ekran kararma sorunu, laptop ta ekran kararması ve bios pili sorunu, İlginç bir ekran kararması yaşıyorum, Oyun sırasında ekranın kararması, Laptop ekranı kararıyor, nasıl çözebilirim?, Laptop'un ekranı bir süre çalıştıktan sonra kararıyor parlaklık, Acep Laptop ekran kararması, Laptop ta ekran kararması ve bios pili sorunu, Laptop kablosuz modem sorunu, dvd rw sorunu, işletim sistemi sorunu, Asus ekran karti sorunu, Asus wifi ap solo kullanımı ve laptop sorun, laptopta oyun oynarken kendilinden kapanıyor, Asus laptop kamera sorunu, durup dururken kapanıyor, laptop bios, makaveli, şifre Laptop Bios şifresi ve security chip kırılımı, HDMI sorunu, nirvana ses sorunu, bluetooth sorunu, touchpad çalışmıyor, CD/DVD yazma sorunu, recovery sorunu, ses sorunu, mavi ekran hatası