Adana Notebook Tamir Servisi
Adana Asus Notebook servisi

Adana Asus Laptop servisi

Adana Asus Teknik servisimize getirmiş olduğunuz Asus Laptoplarınızı teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve size yapım aşaması hakkında bilgisi verilir ve ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.
Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung ve Toshiba gibi dünyanın en büyük bilgisayar üreticileri ultrabook modellerini pazarda yaygınlaştırmayı hedefliyor. Intel tarafından geliştirile ultrabook konsepti ile kullanıcılara ultra-ince tasarımlı, hafif ve aynı zamanda performans odaklı sistemler sunulması hedefleniyor. Bu noktada tabletlerin taşınabilirliği, uzun pil ömrü ve geleneksel dizüstü bilgisayarların üretken yapısını bir arada sunmak isteyen üreticiler, ilk modellerini pazara sunmaya başlarken, asıl yaygınlaşmanın 2012'de gerçekleşmesi bekleniyor.

Acer başkan yardımcısı Scott Lin konuyla ilgili olarak bilgisayar üreticilerinin ilk ultrabook modellerini ağırlıklı olarak son çeyrekte pazara sunacağını ve yaygın bulunabilirliğin 2012 başında gerçekleşeceğini ifade ederken, önümüzdeki yılın sonu itibariyle tüketici odaklı küresel dizüstü bilgisayar pazarının %30'unu ultrabook'ların oluşturacağını, tablet bilgisayar satışlarının da ultrabook'lardan etkileneceğini belirtti. Scott Lin, tablet bilgisayarların ağırlıklı olarak ince ve hafif yapıları ile taşınabilir olması ve eğlence yeteneklerinden ötürü ilgi gördüğünü ifade ederken, iki tarafın güçlü özelliklerini bir araya getiren ultrabook konseptinin tüketicilerin ilgisini tekrar dizüstü bilgisayarlara çekeceğini söylüyor.

Bilgisayar üreticilerden gelen bilgiler de tablet bilgisayar akımının yavaş yavaş kan kaybetmeye başladığına yönelik bazı ipuçları veriyor. Apple'ın iPad 2 siparişlerinde kesintiye gittiği ifade edilirken HP ve RIM gibi üreticiler de tablet bilgisayar pazarında istediklerini bulabilmiş değil. 2011'de 62.5 milyon tablet satılacağı öngörülürken, 2012 için farklı pazar tahminleri de yapılmıyor değil. Öte taraftan dip not olarak Windows 8 işletim sistemli ultrabook

Servisimizde Asus Notebook ve PC ile ilgili yaptığımız işlerden bazıları.

Asus Laptop Lcd ve Led ekran değişimi
Asus Laptop ram değişimi, ram ilavesi.
Asus Laptop harddisk değişimi, ve tamiri.
Asus Laptop anakart değişimi ve tamiri.
Asus Laptop bios yazılımı update edilmesi onarılması.
Asus Laptop elektronik kartların tamiri.
Asus Laptop sürücü Cdrom, Dvdrom, combo, Dvd Writter, değişim
Asus Laptop lcd kablo, lcd cable, lcd ekran kablosu değişimi ve tamiri.
Asus Laptop adaptör satışı, tamiri, onarımı.
Asus Laptop ekran kartı değişimi ve tamiri.
Asus Laptop işlemci değişimi, cpu değişimi.
Asus Laptop Usb, Seri, Paralel, Network tamiri.
Asus Laptop Klavye değişimi, eksik olan tuşların tamamlanması.
Asus Laptop Bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi.
Asus Laptop speaker tamiri, onarımı, değişimi.
Asus Laptop harddisk yedekleme, hdd, bilgi, data yedekleme.
Asus Laptop işletim sistemi kurulumu ve recovery.
Asus Laptop virüs temizlemesi, virüs taraması, trojan taraması.
Asus Laptop driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi.

Adana Asus servisi    Adana Asus Teknik Servisi    Adana Asus Laptop Servisi    Adana Asus Laptop Servisi    Adana Asus Tamir servisi    Asus Servisi    - Asus Servisi Adana, Asus Servisi Seyhan, Asus Servisi Ceyhan, Asus Servisi Adana, Adana,Adana, Aladağ, Adana, Adana, Hatay Asus Laptop, Notebook ve Bilgisayar Tamir, Bakım Teknik servis - Ekran değişimi    Anakart Mainboard    Bataryası    Adaptör   Ram   Harddisk   Alt kasa     İnvertör    Asus Minibook   Asus Dizüstü   Lcd Panel    Yedek Parça    Led Panel     Cd-Dvd-Rw   Cpu    Fan   Tuş Takımı     Lcd Cable       Lcd Cover   Floresan    Lcd inverter    Power Jack    kasa    Video Board   Ekran kartı


Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım