Acer Bilgisayar servisi Adana

Acer bilgisayar servisi

Acer Bilgisayarlarınızda oluşan tüm arızlarda yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarda sizleri servisimize bekliyoruz Sarıçam Acer servisi mizde Acer bilgisayarları tamiri ve bakımı konularında eğitimli ve sertifikalı elemanlarımız tarafından yapılması gerekenler yapılır.

Adana Acer Teknik servisimize getirmiş olduğunuz Bilgisayarlarınız teknik elamanlarımızla yapacağınız karşılıklı görüşmede sorunları belirlenir ve elemanımız size yapım aşaması ve süreci hakkında bilgisi verilir.

Bu doğrultuda yapım için onay vermeniz durumunda ücretli bir işlemse ücret bilgisi verilir. Mümkünse bilgisayarınız hemen yapılır. Arıza tespiti uzun sürecek bir işlemse teslim alınarak Teknik servisimizde kapsamlı olarak yazılımsal ve donanımsal sorunlarını tespiti yapılarak size telefonla bilgisi verilir. Onay vermeniz durumunda da en kısa sürelerde yapılarak geri verilir.

  • Arıza tespiti ücretsiz.
Tags; Sarıçam Acer servisi    Adana Acer Teknik Servisi    Adana Acer laptop Servisi    Adana Acer Laptop Servisi    Adana Acer Tamir Servisi    

Acer Laptop, Notebook, Bilgisayar teknik servis, Acer Servisi Seyhan, Seyhan Acer Servisi Ceyhan, Acer Servisi, Acer Servisi Adana, Acer servisi 100, Yüzüncü yıl

Acer Servisi    Ekran değişimi    Anakart Mainboard    Bataryası    Adaptör   Ram   Harddisk   Alt kasa     İnvertör    Acer Minibook   Acer Dizüstü   Lcd Panel   Yedek Parça    Led Panel     Cd-Dvd-Rw   Cpu    Fan   Tuş Takımı     Lcd Cable       Lcd Cover   Floresan    Lcd inverter    Power Jack    kasa    Video Board   Ekran kartı

Acer Şarj Adaptörü

Acer Notebook ve Laptoplar için Orjinal Şarj adaptörü, Şarj Cihazı, Şarj Aleti

Acer Bilgisayarlarınızın adaptörün orjinal ve yıpranmamış olmasına dikkat ediniz orjinal olmayan adaptörler bilgisayarlarınız için çok tehlikelidir yıpranmış veya uygun olmayan adaptörlerin ilk yaptığı anakarttı yakmaktır bu durumda çok maliyetli olmaktadır. Bundan dolayı orjinal Acer Orjinal Şarj Adaptörü almaya özen gösteriniz. Sarıçam Acer servisimizde Orjinal Adaptörler bulunmaktadır.

Acer Lcd ve Led ekranlar

Acer Led ve Led Ekranlar

Sarıçam Acer servisimizde20 dk. Takılmaktadır.

Acer Notebook ve Laptopların Led ve Lcd Orjinal ekranları teknik servisimizde bulunmaktadır.

Ekranlarda oluşan kırılma ekran ışığının azalması veya tamamen yanmamsı, mürekkep akmış gibi görünüyor olması, Siyah veya renkli çizgilerin oluşması, Piksel dediğimiz parlak noktaların oluşması, Ekranın 2 ye 4e 6 ya veya 8 e bölünmesi gibi arızalar oluşmaktadır. Servisimizde doğru arıza tespiti ve en ekonomik fiyatlarımızla sizleri bekliyoruz.

Acer Notebook ve laptop Batarya Pil

Acer Notebook ve Laptop ların orjinal bataryaları

Adana Acer teknik servisimizde bulunmaktadır.

Acer Batarya alırken Orjinal olmasına dikkat adiniz piyasada orjinal diye satılan çok kalitesiz bataryalar bulunmaktadır bırakın bilgisayarı çalıştırmayı üstüne arıza yapmasına sebep olmaktadırlar. Genelde şarj adaptörünü veya anakartını yakmaktadırlar. Acer bataryalarını firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Devamı Adana Acer Laptop servisi

Acer Notebook ve Laptop Windows Kurulumu

     Windows 7 Xp Vista açılmıyor.

Bilgisayar kullanımında yeterli bilgimiz olmadığında bu sorunlardan kaçmasız biraz zordur. Bilmediğimiz bir sistem dosyasını ve ya buna benzer yazılımın yerini değiştirdiğimizde veya yanlışlıkla sildiğimizde Windows sun sonu gelmiş demektir. veya bilgisayarımızın vazgeçilmesi olan virüs programlarını kullanmasını bilmiyorsak veya bu program yetersiz ise yine Windows çökmesi dediğimiz arıza olacak demektir.

Windows kurulumu bilgi isteyen bir işlemdir bu programı kurmasını biliyorsanız işiniz kolay demektir formatlayıp işinize devam edebilirsiniz. Ama Windows yüklemeyi bilmiyorsanız Acer servisi Adana ofisimize getirerek teknik arkadaşlarımız gerekli olan tüm yazılımların kurulumunu yaparlar.

Sarıçam Acer servisi 'mizde Formatlanan bilgisayarlar 1 yıllık virüs programı hediye edilmektedir.

Acer Notebook ve Laptop Dvd Rw Cd Rom

Acer DVD RW - DVD ROM CD RW CD ROM

Acer Notebook ve Laptopların Dvd leri servisimizde 15 dk. Takılmaktadır.

Tamirinin yapılmasını isterseniz teknik arkadaşlarımız tarafından kontrolleri yapılır.

Acer Notebook ve Laptop Ekran kartı

Acer Bilgisayar Ekran kartları

Acer Laptoplar için tüm modellerin ekran kartları mevcuttur.

Eyer Ekran kartınızı değiştirmek değilde arızalı grafik kartı tamirini de yapmaktayız. Ekran kartlarının bozulmasında en etken olayların başında Bilgisayarınızın bakımını yaptırmamak Bilgisayarınızın kapasitesinin üzerinde programlar ve Oyunları çalıştırmaktır. Notebook ve laptoplarımızın teknik özelliklerini çok iyi bilmeliyiz ve buna göre programlar kullanmalıyız.

Acer Notebook ve Laptopların bakımlarını düzenli yaptırmalıyız.

Acer Ekran kartları Adana Acer servisimizde değişimi ve tamiri çok kısa sürelerde yapılmaktadır

Acer Notebook ve Laptop Harddisk Hdd

Acer Notebook Laptop ve Pc HDD harddisk

Acer Laptopların Harddiskleri istediğiniz kapasitede ve özelliklerde servisimizde taktıra bilirsiniz ve bilgisayarınız bakımında yaptıra bilirsiniz.

Acer Bilgisayar Şarj Cihazı, Adaptör
Acer Laptop Batarya, Pil
Acer Bilgisayar Ekran kartı ve tamiri
Acer Bilgisayar Klavye
Acer Bilgisayar Ram, Bellek
Acer Bilgisayar Chip değişimi
Acer Bilgisayar Anakart
LCD ekran değişimi ve tamiri
LED ekran değişimi ve tamiri
Acer Bilgisayar Cd Rw Cd rom
Acer Bilgisayar Hdd, Harddisk
Acer Bilgisayar Menteşe ve kasa
Acer Bilgisayar Dc Soket değişimi
Acer Bilgisayar Anakart ve tamiri
  • Acer Notebook, Laptop Bilgisayar Tamir


    100. Yıl, İmamoğlu,Adana,Kozan,Tufanbeyli, Aladağ,Pozantı, Seyhan,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana, Adana Üniversitesi, Reşat Bey Mahallesi, Adana,Adana, Adana Servisi,Adana,Adana, Adana Ceyhan,Adana, Feke, Adana,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana,Adana, Adana, Adana, Adana,Adana,Adana,Adana,Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana, Adana, Adana, Adana Adana, Adana, Adana Acer servisi