Adana Notebook Tamir Servisi
Notebook laptop Şarj adaptörü

NOTEBOOK LAPTOP ORJİNAL ŞARJ ADAPTÖRÜ

Sony vaio Dell Asus Hp Acer Toshiba Lenovo Fujitsu Packbell Notebook ve Laptopların Orjinal Şarj Adaptörleri Sürekli Stoklarımızda.

Orjinal Adaptör Kullanmaya dikkat ediniz. Orjinal olmayan Adaptörler Bilgisayarlarınızda çok ciddi hasarlara sebep vermektedir.

Anakartı yakmakta Bataryayı bozmakta ve kendiside kalitesiz olduğu için kendiside çok çabuk bozulmakta.

Vermesi gereken Voltajı ve amperi veremeyen yan fason adaptör anakartı besleyemediği için anakart yanmaktadır. Aynı şekilde bataryada da aynı şekilde voltaj düzensizliğinden dolayı bataryada bozulmaktadır. Paranızı ve vaktinizin boşa gitmemesi için orjinal adaptörleri tercih ediniz.

Adana Bilgisayar servisi Firmamızdan Orjinal adaptörler sürekli bulunmaktadırlar.

Arızalı olan adaptörmü bilgisayarınız mı karar veremiyorsanız teknik servisimize gelerek Laptop veya laptoplarınızın kontrollerini teknik arkadaşlarımıza yaptırabilirsiniz teknik arkadaşlarımız sorunun adaptörden veya bilgisayardan mı olduğu kontroller sonrası size söyler arızanın adaptörden olması durumunda size yeni bir adaptör veriri eyer sorun bilgisayarınızda ise onay vermeniz durumunda bilgisayarınız teslim alarak arızanın giderilmesi için servise alır.

NOTEBOOK LAPTOP LCD LED EKRAN DEĞİŞİMİ, TAMİRİ

Notebook laptop Led ve Lcd Ekran

Teknik servisimizde siz çayınız içerken biz Led ve Lcd Ekranların değişimini yaparız.

Türkiye'de satılan Notebook ve Laptoplarda kullanılan ekran ölçülerinden bazıları 7.0 - 8,9 - 10.0 - 10.1 - 10.6 - 11.6 - 12.1 - 13.3 - 13.4 - 14.0 - 14.1 - 15.0 - 15.4 - 15.6 - 16.0 - 16.4 - 17.0 - 17.1 - 17.3 - 18.4 bu ekranlar kullanılmıştır. Adanade bulunan servisimizde de ekran modellerinin tümü mevcutta olup 20 dk takılmaktadır.

NOTEBOOK LAPTOP BATARYA - PİL

Notebook laptop Batarya

Notebook ve Laptopların kullanabilirliğinin vazgeçilmesi olan pili yani bataryaları dikkat etmemiz gereken en önemli parçasıdır.

Notebook ve Laptop imalatı yapan başlıca Acer HP Dell Toshiba Asus markaları çok ciddi yatırımlar yapmaktadır bataryaların kullanım süresini uzatmak için günümüzde 12 saate kadar çalışan Notebook bataryaları kullanılmaktadır.

Maalesef piyasada fason yan sanayi bataryalar çok sayıda olup tüketicinin aklını karıştırarak çok kalitesiz olan bu bataryaları satmaktadırlar.

Bu durumu bilmeyen kullanıcılar bir iki ay sonra bataryalarını kullanamaz hale geldiklerinde iş işten geçmiş oluyor ve verdikleri para boşuna gidiyor.

Adana Bilgisayar servisi Firmamızda satılan bataryalar garantili ve Orjinal ürünlerdir.

NOTEBOOK LAPTOP TÜRKÇE ve İNGİLİZCE KLAVYE

Notebook laptop Klavye

Notebook ve Laptopların klavyeleri çok hassas ürünlerdir orjinal olmayan klavyelerde çok kısa bir sürede yazılar silinmekte ve tuşlar gerektiği gibi basmamaktadır Servisimizde Orjinal klavyeler kullanılmakta olup taktığımız Türkçe veya İngilizce Klavyeler garantili ürünlerdir.

NOTEBOOK LAPTOP DVD RW CD RW CD ROM

Notebook laptop Cd Dvd rw

Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarımızın en önemli parçalarından biri olan Dvd Rw Cd romlar hem Cdyi okumamıza hemde veri yazdırmamıza yarayan kullanışlı bir üründür. Ceyhan bilgisayar servisimizde 10 dk. takılmaktadır veya tamir edilmektedir.

NOTEBOOK LAPTOP PC ANAKARTNotebook laptop Anakart

Notebook Laptop ve Bilgisayarlarımızın kalbi olan Anakartların büyük bir bölümü Bilgisayar servisi Adana Firmamızda bulunmaktadır. Olmayanlar tedarik edilmektedir.

NOTEBOOK LAPTOP RAM BELLEKNotebook laptop Ram bellek

Notebook Laptop ve masa üstü bilgisayarlarımızın performans ve hızını belirleyen parçadır ram bilgisayarımızın ram kapasitesi ne kadar büyük olursa o kadar performans ve hızlı olur.

Eski bilgisayarlarınız hızlanmasını veya mevcut Notebook veya Laptopların ramlarını yükseltmek hızınıza hız katmak istiyorsanız Adana Bilgisayar tamiri Firmamıza sizleri bekliyoruz.

 


Adana Bilgisayar Tamir
Adana, 100. Yıl, İmamoğlu,Adana,Kozan,Tufanbeyli, Aladağ,Pozantı, Seyhan Bilgisayar servisi,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana, Adana Üniversitesi, Reşat Bey Mahallesi, Adana,Adana, Adana Servisi, Adana Bilgisayar servisi,Adana,Adana, Adana Ceyhan bilgisayar servisi,Adana, Feke, Adana,Adana, Adana,Adana, Adana, Adana,Adana, Adana, Adana Bilgisayar servisi, Adana,Adana,Adana,Adana,Adana,Adana, Adana,Adana,Adana, Adana Bilgisayar Servisi,Adana,Adana, Adana, Adana, Adana, Adana Adana, Adana, Adana

Bize çokmu uzaktasınız, vaktinizmi yok
Adana dışındamı yaşıyorsunuz arızalı
Notebook, Laptop bilgisayarlarınızı
kargo ile bize yollayınız.
devamı...
Yada Adaptör, batarya gibi yedek parçalaramı
ihtiyacınız var biz size yollayalım